Rola przyjaźni w życiu bohaterów powieści I.Jurgielewiczowej pt " Ten Obcy".
Daje aż 448 pkt! Praca ma być samodzielna NIE Z INTERNETU! Bo moja pani ma wgląd do neta . Czekam max do 20:30 Daje najlepsze odpowiedzi . To jest Notatka najlepiej nie długa i nie może być pominięty żaden z bohaterów.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T20:24:06+01:00
Bohaterowi lektury odnalezli swoich przyajciół.wszycsy bohaterowi przyjaciele pomogli Zenkowi odnaleźć swoje miejsce wśród ludzi i poczuć się kimś zupełnie innym, wartościowym.główny bohater, Zenek właśnie za sprawą przyjaciół zdołał jakoś odnaleźć się w świecie i znaleźć w nim miejsce dla siebie.mysle ze wszyscy bohaterowie sa dla siebie przyjaciółmi bo razem spedzaja ze soba czas,dobrze se dogaduja i połaczyło ich jedno wydarzenie spotkanie zenka.na to wychodzi ze zenek doprowadził do przyjazni swoich rowiesnikow ale dzieki pozaniu tych osob on tazke zyskał przyjacioł i poznał rodzine.mysle ze pomogłam;]
licze na naj:]
to jest dobrze bo miedys dotałąm za to zadanei 5:]
pzdr
:***
16 3 16
2010-01-07T20:37:50+01:00
Zenek Wójcik (bohater główny) jest osobą dość skrytą, nieufną i małomówną. Z tego właśnie powodu trudno jest mu nawiązywać przyjaźnie. Jednak nie przeszkadza to zbytnio Marianowi, Julkowi, Pestce i Uli (jest w nim nawet zakochana) w nawiązaniu z nim przyjaźni. Dzięki akceptacji z ich strony Zenek nie czuje się samotny. Powoli również nabiera zaufania do przyjaciół. Wszyscy zaczynają tworzyć zgraną paczkę. Razem przeżywają przygody.

Mam nadzieję, że to Ci trochę pomoże !
Pozdrawiam !!!
20 1 20