Odpowiedzi

2010-01-07T20:39:57+01:00
MUNDURKI W SZKOŁACH- NIEPOTRZEBNE!
Uważam, że mundurki w każdym poziomie szkoły nie są w ogóle potrzebne. Uczniowie nie chcą ich nosić, ponieważ po prostu im zawadzają. Nie mogą się ubierać jak chcą. Wolą własne kreacje, niż "obleśne" szmatki. Dlatego są jak najbardziej przeciwni wznowienia tej ustawy przez rząd. Po za tym, gdy zapomniałoby się mundurka do szkoły, to od razu nauczyciele na każdej lekcji obniżyliby ocenę lub wpisali uwagę. Jest to więc kolejny powód. Ja też mam nadzieję, jak wszyscy, że MUNDURKÓW NIE BĘDZIE! TERAZ I NA WIEKI! (...) .
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T20:41:27+01:00

Mundurki szkolne - 2 strony medalu
Mundurki szkolne znane sa juz od bardzo dawna.
nosili je nasi dziatkowie i rodzice a teraz i my musimy!!
Z jednej strony mundurki maja odroznic nas od innych szkół, a z drugiej jednak czesto sa udreka dla uczniów!
kazdy ma swoje zdanie na ten temat ale moim zdaniem mundurki jednak sa przydatne poniewaz dzieki nim nie ma az takiej "wojny" np o to kto ma nowa czy lepsza bluze itp., nie rywalizujemy tak ze soba!!
moze dzieki mundurkom czesto tak wyklinanym cos sie zmieni w szkole! bedziemy miec moze wiekszy szacunek dla rodziców którzy musza zarabiac aby kazdy miał taki mundurek mimi ze nie zawsze jast nas stac to jednak rodzice staraja sie nas wspierac i moze mundurki to dobre rozwiazanie??!!
1 5 1