Poproszę o niezbyt skomplikowane (do klasy 6 podstawowej).
zawierajace z 8-9-10 zdań sprawozdanie z wycieczki klasowej np. do kina.
zawierajace:
1.Kródką informacje o rodzaju terminie i miejscu wydarzeń.
2. Rzeczowa, zwięzła informacja o przebiegu wydarzeń.
3. Kródka, ogólna ocena zrelacjonowanych wydarzen.
prosze o szybka odpowiedz bo musze to miec na jutro!

2

Odpowiedzi

2010-01-07T21:45:24+01:00
Dnia 23 marca wraz z naszą klasą odbyliśmy wycieczkę do kina w miejscowości...(wpisz nazwę miejscowości), repertuar jaki wybraliśmy nosił nazwę " Katyń ". Był to fil historyczny oraz dokumentalny opowiadający historię zbrodni katyńskiej popełnionej przez ZSRR. Film od samego początku trzyma w napięciu i niepewności, zawarto w nim wiele informacji historycznych a także ludzkich dramatów. Fabuła filmu kręci się w okół polskiej inteligencji i ich rodzin, których Sowieci chcieli za wszelką cenę zniszczyć, następnym wątkiem jest wzajemne oskarżanie się ZSRR i III Rzeszy o tę zbrodnię.
Uważam, że powinniśmy częściej wybierać się na takie wycieczki, które uczą a zarazem i wychowują nas, młodych Polaków. Moim zdaniem film był najciekawszym jaki do tej pory obejrzałem/łam.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-07T21:52:04+01:00
Dnia 10 marca wybraliśmy się wraz z klasa na wycieczkę do kina,do......(mozesz tu podac nazwe kina, miejscowosc) na film pod tytulem ,,........,,(napisz tytuł nawet zmyslony)
Zbiorka odbyla sie przed szkola o godzinie 9.00.Gdy dotarlismy do kina za 5 minut zaczynał sie seans a więc wszyscy zakupili popcorn i ruszyli na salę filmową . Rozpoczynający sie film wzbudzil w nas pelno emocji, z niecierpliwoscia czekalismy jaka bedzie kolejna scena . Film byl o losach 10-letniej dziewczynki ktora zostala sama na swiecie, poziewaz rodzice zgineli w wypadku samochodowym. Film oparty byl na prawdziwych wydarzeniach o ktorych opowiada dziewczynka.Okolo godziny 13.00 bylismy spowrotem w szkole.
Uwazam ze nauczyciele powinni wiecej organizowac takie jednodniowe wycieczki , poniewaz lubie filmy ktore zdarzaja sie w zyciu . Wyjazd do kina uwazam za udany.