List formalny- podanie o prace- j ang
Czasopismo dla uczących się języka angielskiego poszukuje osob które mogłyby pisac do gazety krótkie teksty po ang.
NAPISZ LIST W KTORYM POINFORMUJESZ:
-skad i kiedy dowiedziales sie o ofercie
-jakie masz doświadczenie i umiejętności
-jaka jest twoja znajomośc angielskiego
-jaki rodzaj pracy chcialabyś wykonywac (o czym chciałabys pisac) 120 słów

1

Odpowiedzi

2009-09-22T20:29:29+02:00
Chciałabym się zwrócić z prośbą o pracę !
Otóż czytając ogłoszenia na słupie, trafiłam na ogłoszenie w sprawie tej pracy i dlatego piszę ten list. Niestety nie wiem, czy to jeszcze aktualne, ponieważ ogłoszenie zobaczyłam dwa tygodnie temu i jakoś tak nie było czasu zadzwonić.
Moje doświadczenie jest dość małe, ponieważ dopiero skończyłam studia, ale za to myślę, że umiejętności są na wystarczającym poziomie. Moja znajomość angielskiego jest bardzo dobra, uczę się
tego języka od najmłodszych lat i rozmawiałam z wieloma ludźmi w tym języku. A praca, której chciałabym się podejmować to oczywiście sekretarka, odbieranie telefonów w sprawach międzynarodowych..Właśnie w tym się kształciłam :)

I would like to turn with the request for the work! So reading announcements on the pole, I encountered the this work announcement and therefore I am writing this letter. Unfortunately I don't know, whether it is still current, since I saw the announcement two weeks ago and somehow this way it wasn't of time to call. My experience is quite low, since only I finished college, but in turn I think that abilities are on the sufficient level. My acquaintance of English is very good, I am learning this tongue for the youngest years and I talked to many people in this language. And a work which I would like to undertake is of course a secretary, answering the phone in international matters.. in it I just studied:)