Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-08T15:16:39+01:00
Edward Cullen jest opisywany jako wyjątkowo urodziwy, nawet wśród wampirów. Ma białą skórę, w słońcu iskrzącą jak diamenty, kasztanowe włosy, zawsze w wystudiowanym nieładzie i oczy o zmiennym kolorze, od jasnozłotego do czarnego, w zależności od stopnia pragnienia. Jest wysportowany i muskularny, autorka porównuje nawet jego ciało do posągu Adonisa. Jest nadludzko silny i szybki, potrafi również czytać w myślach ludzi, wilkołaków i wampirów
2010-01-08T15:38:34+01:00
Edward Cullen Chłopak o miodowych oczach jest wampirem. Jak każdy przedstawiciel tej rasy odznacza się niesamowitą urodą, bladą i lodowatą skórą i miodowymi oczami, których kolor nie występuje u zwyczajnych ludzi. Rodzina Edwarda jest nietypowa. Żadne z nich nie żywi się krwią ludzką, co jest typowe dla tej rasy, lecz krwią zwierzęcą. Chłopak porównuje tą „dietę" do odżywiania wegetarian. Posiada umiejętność czytania ludziom w myślach.
Edward został zmieniony w wampira w wieku siedemnastu lat, podczas epidemii hiszpanki. Urodził się w 1901 roku. Jest wampirem. Gdy stanie w słońcu jego skóra błyszczy się, dlatego nigdy w ładna pogodę nie wychodzi z domu. Jego ciało jest zimne , nawet w najbardziej upalne dnia. Jest to zjawisko widywane tylko u wampirów.