Hey :D Mam do was taką prośbę opisujcie mi książki bo potrzebuję do zeszytu lektur minimum od pół strony do całej strony zeszytu:
1. Imię i Nazwisko autora
2.Ilustrator
3.miejsce i rok wydania, wydawnictwo
4.Opisz z ilu stron i rozdziałów jest książka
5.Z tej książki dowiedziałam się...
6.Najbardziej podobał mi się rozdział... ponieważ...
Za pomoc bardzo dziękuję dam naj.

2

Odpowiedzi

2010-01-08T18:00:44+01:00
Wejć sobie na stronę internetową
www.Szatan z 7 klasy Opis.pl i będziesz miała książkę pisze tam cały opis jaki potrzebujesz ja też stamtąt wziołem do seszytu lektur ;-)
1 1 1
2010-01-08T18:14:46+01:00
Autorką książki "Angel dziecko ulicy" jest Marliese Arold. Nie ma w niej ilustracji i rozdziałów. Została wydana w Warszawie w 2007r. przez wydawnictwo "Świat Książki". Książka ma 207 stron. Opowiada ona o przygodach nastolatki, która ucieka z rodzinnego miasta i zamieszkuje na ulicy razem z innymi bezdomnymi. Dziewczyna wkracza w całkiem obcy jej dotąd świat. Nie zawsze jest kolorowo co poczuła na własnej skórze, gdy ją okradziono z pieniędzy. Dowiedziałam się z niej, że życie nie zawsze jest łatwe i czasami trzeba podjąć bardzo trudną i ważną decyzję. Bardzo często z wolność trzeba płacić, o czym przekonała się bohaterka. Najbardziej podobał mi się wątek <bo nie ma rozdziałów>, w którym dziewczynę odnalazł jej ojciec, ponieważ był to moment kulminacyjny. Dzięki tacie dziewczyna wyszła na prostą drogę i mogła się uczyć i żyć dalej.
________________________
Zachęcam do przeczytania tej książki :-)