Odpowiedzi

2010-01-08T19:34:07+01:00
Jak dla każdego człowieka, tak samo dla mnie kino i film odgrywają dość istotną rolę w życiu. Już od najmłodszych lat mamy doczynienia z filmami, które to nie tylko grają na emocjach i uczuciach, ale także nas uczą. Są różnego rodzaju filmy, np. z filmów dokumentalnych mogę dowiedzieć się wielu istotych rzeczy, króre to wykorzystam w przyszłości. Każdy film niesie nie tylko mi, ale także innym jakąś puentę i zmusza do zastanowienia się nad postępowaniem.
Film uzupełnia kino, bo przecież po co komu kino, w którym nie ma wyświetlanych żadnych filmów? Dla mnie film jest pewnego rodzaju rozrywką. Gdy mam zły humor, to wystarczy obejrzeć jakąś komedię, która od razu poprawia mi humor. Horror natomiast wprowadza nutę grozy, co także jest potzrebne. Oczywiście mogłabym żyć bez tego typu rozrywki, jednak nie mam po co z tego rezygnować. Każdy potrzebuje czasami odrobinę trochę relaksu i oderwania się od rzeczywistości, tak samo ja.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-08T19:37:02+01:00
Kino i film są w moim życiu bardzo ważne. To moje hobby. Uwielbiam oglądać filmy, ponieważ wtedy wkraczam w inny świat. Jest to niesamowite przeżycie.
Po pierwsze, w kinie panuje niezwykła atmosfera. Szum popkornu, cola i oczekiwanie na zaczęcie się filmu są bardzo ekscytujące. Kino to niezwykłe miejsce. Każdy z niecierpliwością czeka na zgaszenie świateł i rozpoczęcie się filmu, który będzie niósł wiele wrażeń. Wielki ekran przed oczami jest niezastąpiony. Kino ma już wiele lat i nadal jest atrakcyjne. Niektórzy nie wyobrażają sobie oglądania filmu na małym ekranie.
Po drugie, kino to często miejsce spotkań towarzyskich. Mało kto chodzi sam do kina. Można się wybrać do niego z przyjaciółmi, rodziną lub najbliższą osobą. Często pary chodzą do kina, ponieważ panuje tam niezwykła, romantyczna atmosfera.
Film jest bardzo dobrym środkiem na odstresowanie się i zapomnienie o problemach. Kiedy zaczyna się film, ludzie zatapiają się w jego wnętrzu i nie pamiętają już co dzieje się w rzeczywistości. Każdy czeka z niecierpliwością jak potoczą się losy głównych bohaterów.
Kolejnym argumentem, dla którego uwielbiam film jest to, że często dzięki nim wiele się uczymy. Ludzie często są wzrokowcami i lepiej idzie im zapamiętywanie tego, co zobaczą. Filmy naukowe oraz takie, które mają głębszy sens są więc bardzo przydatne.
Dzięki filmom możemy się także dowiedzieć jak żyją ludzie z innych stron świata i jakie mają poglądy.
Reasumując, kino i film są dla mnie sposobem rozrywki, nauki, a czasami także spotkaniami z innymi ludźmi.