Odpowiedzi

2010-01-08T21:42:35+01:00
Kto wierzy w Boga wie że rozmowa z nim pomaga nam. Bóg rozwiązuje wszystkie nasze trudności. dzięki niemu potrafimy przeżyć. to on nas stworzył i od niego zależy ile i jak będziemy żyć. nikt sobie bez niego nie poradzi. z każdym problem powinniśmy się do kogoś zwracać. to oni za pośrednictwem Pana Boga pomogą nam rozwiązać problemy. gdy mamy się komu zwierzyć to jest nam łatwiej. my też powinniśmy rozwiązywać czyjeś problemy, żeby i im było łatwiej.
1 5 1
2010-01-08T21:46:02+01:00
Moim zdaniem wiara w Boga pomaga w pokonaniu trudności życiowych. Jeżeli się w coś wierzy, to zawsze się to osiąga. Możemy wierzyć,że bóg pomoże nam w życiu,jeżeli w niego wierzymy. Wierzymy,że się do niego pomodlimy o lepsze życie i żyjemy ze świadomością,że Bóg nam pomoże o ile nas kocha. Lubimy zwracać się z prośbą do Boga bo czasem czujemy,że dzięki rozmowie z Nim nasze problemy wysłucha ktoś,kto nas dobrze zna. Ale Bóg pomaga nam zawsze, kiedy się do Niego pomodlimy i to jest właśnie najpiękniejsze w modlitwie.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-08T21:47:22+01:00
Wiara w Boga pomaga w pokonywaniu trudności życiowych, dodaje nam skrzydeł. Wierząc w Boga nabieramy ochoty na życie kiedy się podajemy. Mając problem wierzymy, że Bóg nam pomoże uporać się z naszym problemem. Dlatego żyje się nam łatwiej. Wiara dodaje nam sens życia. Modlimy się do Boga o pomoc, o siłę i o lepsze życie. Gdy rozmawiamy z Bogiem czujemy się lepiej, bo on zawsze nas wysłucha.
Moim zdaniem bez wiary nie było by życia. Każdy człowiek nie widziałby sensu na dalsze życie.
Każdy w coś wierzy i ma sens w życiu.
1 5 1