Odpowiedzi

2010-01-08T23:16:37+01:00
Zacznijmy od tego, kim jest przyjaciel? Moim zdaniem to osoba bardzo nam bliska, która zrozumie nasze problemy. Bratnia dusza, będąca podporą w trudnych sytuacjach.
Sądzę, że przyjaciel jest najlepszym powiernikiem, ponieważ zawsze można mu się zwierzyć ze swoich najskrytszych tajemnic i problemów. Nie ulega wątpliwości, że nie wyjawi powierzonych sekretów. Warto dodać, że w każdej chwili można na nim polegać.
Owszem istnieje taka przyjaźń ale w bardzo nie licznych przypadkach ja doswiadczyła i nadal doswiadczam takiego uczucia..... mimo kilometró dzielących mnie i moich przyjaciół nadal mamy świetny kontakt i nic nie jest w stanie zburzyć tego. nie rozumiem ludzi którzy próbóją wykożystać przyjaźń - tak szlachetne i czyste uczucie dla własnej kożyści to jest okropne. Dosadadnie uświadami nam morał bajki Kasickiego : <WŚRÓD SERDECZNYCH RZYJACIÓŁ PSY ZAJĄCA ZJADŁY> Myśle że każdy przyjacil powinien ykazać sioę altruizmem
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-08T23:19:30+01:00
Nie od dziź wiadomo, że ludzi łaczy wyjątkowa więź-przyjaźń. Przyjaźń jest bardzo ważna w życiu człwoieka. To dzięki niej człowiek ma więcej odwagi, miłości do bliźniego. Nasuwa się pytanie, czy człowiek umie pozostać przy przyjacielu, kiedy otaczają go pieniądze. Pieniadze bardzo często niszcza więzy ludzkie, czasem nawet rodziny. Jednak na świecie zdarzają się ludzie dobrego serca, którzy pomagają. Niektórzy są piosenkarzamy inni aktorami, a jeszcze inni gwiazdami showbiznesu. Znajdują się między nimi ludzie dobrego serca, którzy mają swoich przyjaciół, często z dzieciństwa, którzy sa biedni lub im czegoś brakuje-wtedy im pomagają.
Prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko, absolutnie wszystko. Często ta magiczna więź wystwiana jest na ciężkie próby jednak to one nas utwierdzają w przekonaniu, że gorliwa, pełna miłości przyjaźń na świecie, nadal istnieje;)

Troszke zboczyłem z tematu, ale praca mi się podoba, bo o miłości i przyjaźni;p
1 5 1