Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T10:51:43+01:00
To list składany najczęściej przez kandydata na miejsce pracy. Dokument ten składa się także w innych celach, np. starań o awans, podwyżkę itp. List motywacyjny bywa określany jako list intencyjny.Wrocław,20.02.2018r.
Imie i Nazwisko
ul. Zielna 2/8
53-353 Wrocław
tel. 508-344-123

Szanowny Pan
Jan Kowalski
(.............)


Wstęp może być taki:
Zgłaszam Panu swoją kandydaturę na stanowisko adwokata. Zależy mi na tej pracy, ponieważ moim celem zawodowym jest prawo.Sądzę, że spełniam stawiane przez Państwa wymagania.Praca w tym zawodzie odpowiada moim zainteresowaniom i jest zgodna z moimi kwalifikacjami.


W ostatnim akapicie zaznacz, że jesteś gotowa/y do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej np.
1. "Mam nadzieję, że poświęci mi Pan kilka minut w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Proszę o kontakt na powyższy adres lub numer telefonu.. ."
2. "W dogodnym dla Pana czasie, z przyjemnością przedyskutuję moje predyspozycje i kwalifikacje pod kątem rozpoczęcia .... Pozwolę sobie zadzwonić do Pana w najbliższy poniedziałek, aby sprawdzić czy możliwe jest bezpośrednie spotkanie."

List powinien kończyć się zdaniem grzecznościowym lub zwrotem grzecznościowym np. "Z poważaniem", a poniżej podpis (imię i nazwisko).
1 3 1