Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T12:11:16+01:00
Będąc na wakacjach u mojego wuja Wiesław Cisowskiego zaniepokoił mnie jego sąsiad dziwny typ i do tego pieklił się że dorożka wjechała na mil-metrową część jego posesji.

Jedząc kolacje wuj opowiedział mi że on nie ma żony gdyż jak mówią ludzie ze złości na zdradę żony z listonoszem zabił ją. A dzieci wysłał do brata by mu głowy nie zawracały.
Osobiście nie wierzę w plotki, ale kto tam takich ludzi zna.
Nie mogłem zasnąć dręczyła mnie ta historia a w nocy miałem pomocniczy sen, który mówił bym przyjrzał się temu panu i nie oceniał go zbyt pochopnie. pomyślałem że mój sen to może racja i zacząłem go śledzić.

Wstał rano ok. 9 poszedł pierwsze do apteki kupując maść do nóg i parę tabletek z recepty.wydało mi się to dziwne gdyż z tego co widziałem chyba nie chorował. poszłem za nim dalej będąc w spożywczym kupił tabliczkę czekolady pudełko herbaty kakao mleko bułki chleb masło szynkę itd było tego dość sporo dlatego pomyślałem że sam tego nie zje więc musi mieszkać z nim ktoś jeszcze. pan marek (ten sąsiad którego śledzę) odstawił zakupy do domu i poszedł do pracy. miałem wolną drogę
nie mam dalej pomysłu może czytają to wpadnie ci ci do głowy. nie wiem czy pomogłam ale mam nadzieje że tak
1 3 1