Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T12:17:41+01:00

Mosty symbolizuje złączenie.Budowane są by ułatwić dostęp miedzy wybranymi obiektami.O ich budowie decyduje rząd,gdzyż w jego rękach znajduje sie władza.Obywatele różnie stosunkują sie do ich ustaw.Budowe mostów zaś uważam za sprawe istotną przydatną.Mosty łącza ludzi ułatwiając transport, to bardzo istotne w naszym życiu.
Po pierwsze mosty umożliwiaja szybsze przedostanie sie do wybranego miejsca. Dzieki temu mamy motywacje do podrózy co wspomaga rozwój inteletkualny człowieka.Iluż z nas odwiedziło Angliewlasnie dzięki podwodnemu tunelowi, który możemy uznać za brata mostu.Dzięki temu poszerzamy granice .Poprzez podroz rozprzestrzeniamy wiedze, czyli kult naszej cywilizacji.
Następnie porusze sprawe humoanizmu.Mianoiwicie trzymając sie tezy iż mosty ułatwiają nam przemieszczanie sie,możemy powiedzieć, że przyczyniaja sie do poprawy kontaktów miedzy ludzkich.Dzięki połączeniu mostem odcinkow podzielonych rzeką wyjazd do baci czy cioci jest dużo wygodniejszy i szybszy.oto kolejny powód przemawiający za istotnoscią mostów.
Ostatnią ,choć równie ważną kwestią jest sam wygląd mostów.Osobiscie uważam,że ich występowanie barzdo pozytywnie wpływa na estetyke miasta.Architektura ma wiele odsłon ,ale czy widok oświetlonego , potężnego mostu ponad rzeką nie chwyta na serce?Jakże wspaniale są spacery po nim.
Podsumowojąc powyższy teskt uwazam,że budowa mostów jest rzeczą niezwykle ważną i winniśmy cieszyć sie decyzjami władz decydujących o ich budpowie.
14 3 14