Prosze przetłumaczcie mi ten tekst po niemiecku.
Meine Freundin heißt Ola. Sie ist siebzehn Jahre alt. Ola ist groß, sehr schlank und hat langes blondes Haar, blaue Augen und eine hübsche Nase. Wir sind gemeinsam aufgewachsen. Wir kennen uns viele Jahre und verstehen uns sehr gut. Wir besuchen dieselbe Schule und sind in derselben Klasse. Ola ist sehr intelligent, sie hilft mir in Chemie und Physik. Meine Eltern sind zufrieden, dass ich eine treue und hilfsbereite Freundin habe. Ola und ich unternehmen fast alles zusammen. Wir haben nur einmal die Schule geschwänzt. Wir streiten uns selten. Gegensätze ziehen sich an, sagt das Sprichwort. Wir haben verschiedene Charaktere: Ich bin hektischer und kann besser mit Menschen umgehen. Ola ist ruhiger und schüchtern. Ola kümmert sich um mich. Wenn ich traurig bin, tröstet sie mich. Wir haben viel Spaß zusammen und ich kann mich immer auf sie verlassen. Das ist für mich am schönsten an der Freundschaft.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T13:38:39+01:00
To już jest po niemiecku to nie wiem przetłumacze dlatego na polski

Mój przyjaciółka ma na imię Ola. Ona ma siedemnaście lat. Ola jest wysoka, bardzo szczupła i ma długie blond włosy, niebieskie oczy i ładną twarz. Dorastaliśmy razem. Znamy od wielu lat i rozumiemy się bardzo dobrze. We udział w tej samej szkoły i są w tej samej klasie. Ola jest bardzo inteligentny, ona pomaga mi w chemii i fizyce. Moi rodzice są zadowoleni, że mam lojalnego i pomocnego przyjaciela. Ola i zrobić niemal wszystko razem. Mamy tylko raz opuścić szkołę. Rzadko spierać. Opposites Attract, mówi przysłowie. Mamy różne charaktery, jestem bardziej zajęty i radzi sobie lepiej z ludźmi. Ola jest cichy i nieśmiały. Ola dba o mnie. Kiedy jestem smutny, to mnie pociesza. Mamy dużo zabawy razem i zawsze mogę na nich liczyć. To dla mnie jest najpiękniejsze w przyjaźni.

to jest dobrze na 100% bo jestem bardzo dobry z niemca
pomogłem daj naj plis
1 5 1
2010-01-09T13:39:20+01:00
Moja przyjaciółka ma na imię Ola. Ona ma siedemnaście lat. Jest wysoka, bardzo szczupła i ma długie blond włosy, niebieskie oczy i ładny nos. Dorastałyśmy razem. Znamy się wiele lat i rozumiemy się bardzo dobrze. Chodzimy do tej samej szkoły i tej samej klasy. Ola jest bardzo inteligentna, pomaga mi w chemii i fizyce. Moi rodzice są zadowoleni, że mam wierną i pomocną przyjaciółkę. Ola i ja podejmujemy się razem prawie wszystkiego. Tylko raz wagarowałyśmy. Kłócimy się rzadko. Przeciwieństwa się przyciągają, mówi przysłowie. Mamy różne charaktery: ja jestem bardziej pospieszna i mogę lepiej obchodzić się z ludźmi. Ola jest spokojniejsza i nieśmiała. Ola troszczy się o mnie. Kiedy jestem smutna, pociesza mnie. Mamy razem wiele zabawy i mogę zawsze na nią polegać. To jest dla mnie najpiękniejsze w przyjaźni.

tłumaczyłam sama, nie wklepałam tego w tłumacza i nie wkleiłam :)
1 5 1
2010-01-09T13:41:00+01:00
Moja przyjaciolka ma na imie ola. ma 17 lat. ola jest wysoka i bardzo szczupla i ma dlugie blad wlosy, niebieskie oczy i ladny nos. dorastalismy razem.znamy sie wiele lat i sie rozumiemy bardzo dobrze.chodzimy razem do tej samej szkoly i jestesmy w tej samej klasie.ola jest bardzo inteligenta pomaga mi w chemii i fizyce.moi rodzice sa zadowoleni ze man tak wierna i niosaca pomoc przyjaciolke.ola i ja robimy razem prawie wszystko. tylko raz bylysmy na wagarach. zadko sie klocimy.przyslowie mowi
przeciwienstwa sie przyciagaja.mamy rozne charaktery.jestem hektyczna i obcuje lepiej z lidzmi. ola jest spokojna i niesmiala. ola zajmuje sie mna.jak jestem smutna, pociesz mnie. jest nam razem wesolo i moge zawsze na nia liczyc.to jest dla mnie najpiekniejsze w przyjazni.
4 5 4