Odpowiedzi

2009-09-22T19:53:44+02:00
Moja mama ma na imię Ania. Ma 41 lat i od urodzenia mieszka w Warszawie. Mama ukończyła studia o kierunku pedagogicznym i pracuje w szkole podstawowej, w charakterze pedagoga szkolnego.
Mama ma szczupłą sylwetkę i jest średniego wzrostu. Ma drobną twarz, ciemną oprawę oczu i ciemne włosy, które zawsze upina w charakterystyczny kok. Choć jest bardzo wesoła wyraz twarzy ma raczej poważny, czasami wręcz "groźny".
Mama ma łagodne usposobienie. Potrafi rozmawiać, słuchać, wczuwać się w położenie innej osoby, ale zdarza się, że czasami brakuje jej cierpliwości. Wtedy na chwilę "wybucha".
Jest bardzo energiczna i zwykle szybko podejmuje decyzje. Niestety jest niesystematyczna i lubi odkładać wszystko na ostatnią chwilę. Potrafi być bardzo pracowita i poświęcić dużo czasu na wykonanie konkretnej czynności. Lubi też jednak "leniuchować". Mama jest bardzo gadatliwa i trudno jest "wejść jej w słowo". Uwielbia być słuchaną, ale umie też słuchać innych. Jest bardzo życzliwa i gościnna. Wielką uwagę przywiązuje do więzów rodzinnych. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna. Ma duże poczucie humoru, dlatego inni lubią spędzać z nią czas.
Myślę, że moja mama jest osobą bystrą, posiada zdolność szybkiego uczenia się i jest ciekawa świata. Dużo czyta i ma wiele zainteresowań.
Bardzo kocham i cenią moją mamę, ponieważ ma wrażliwe i zdolne do poświęceń serce. Jest wartościowym człowiekiem, na którego zawsze mogę liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Lubię spędzać z nią czas i nigdy się nie nudzę. Bardzo tęsnię, gdy nie ma jej przy mnie. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciołką.
  • mlad
  • Początkujący
2009-09-22T20:02:58+02:00
Moja mam ma na imię ...... . Jest piekna kobietą o kasztanowych , długich włosach i pieknym usmiechu. Cechują ją niebieskie oczy zawierające domieszkę radosci. Jest wysoka i ma ładne kształty , z których jest zadowolona.
Jest miłą , wrazliwą osobą , kochająca mama, uczciwą i zdolną kobietą. W stosunkach do innych ludzi jest życzliwa i budzi sympatie w innych ludziach.
Ubiera sie w różnego radzaju swetry , płaszcze , szale i chusty ciepłej barwy.
Interesuje sie sztuka barokowa i posiada bardzo wiele ksiązek na ten temat. Jest bardzo oczytana na ten temat i posiada bardzo wielką wiedze.
Bardzo ja kocham i nigdy nie chiał?a bym zamieniec ja na inna mame .