Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-09T15:42:13+01:00
PROPOZYCJE

1. TAJEMNICZY DOM (opowiadanie jak to szłaś do koleżanki na urodziny, widzisz stary, zaniedbany dom, staruszka opowiada ci o nim- mam to wypracowanie jak bardzo chcesz, moge ci je przesłać! :) ) Tylko że to troche czasu zajmie
2. Przygoda na łódce ( Jedziesz na wakacje na żagle/ łódkę/co tam sobie chcesz i opisujesz jak byłaś krok od katastrofy- np. zebrał się wielki sztorm, fale były coraz większe...)
3. Może coś o tym jak spotkałaś sławną osobę i przeprowadziłaś z nim wywiad?? ;)
1 5 1
2010-01-09T15:44:38+01:00
Mam nadzieję, że jakoś pomogę Ci znaleźć pomysł.
1.No więc mogłabyś napisać o tym jak uratowałaś koleżankę przed samobójstwem, albo ze to widziałaś, bo to zawsze chwyta za serca ;)

2.Ale jeśli wolisz coś bardziej optymistycznego to może napisz o tym jak uratowałaś jakiegoś bezdomnego kotka albo pieska przed uśpieniem (lub pomiń ten fragment) i chciałaś go wziąć do domu, ale mama Ci nie kazała, ale się w końcu zgodziło, bo obiecałaś, że będziesz częściej sprzątać i się nim zajmować, albo coś takiego.

3.Ewentualnie napisz jak wybroniłaś koleżankę przed powtarzaniem roku w szkole, bo np. pomagałaś się jej uczyć. Wcześniej się nie lubiłyście, ale przez to jesteście teraz przyjaciółkami.
To życzę powodzenia w pisaniu pracy. ;)
1 4 1