Odpowiedzi

2010-01-09T18:50:30+01:00
Świat Minimków

Świat Minimków to świat wspaniały i zachwycający. Jest o wiele mniejszy od naszego świata , ale równie urzekający.
Kiedy dla nas to zwykły ogród , dla Minimków to istne imperium.
Żyją pod ziemią i obawiają się wody. Ich świat jest piękny ! Dostrzegają to , czego my nie zobaczyliśmy. Najmniejsza kałuża to dla nich wielka rzeka lub jezioro. W filmie p.t. Artur i Minimki , Minimki zamieszkują ogród babci Artura. Według nich to wielkie państwo , w którym panuje spokój , ale niedaleko nich ( oczywiście dla nich to niezwykle daleko , ponieważ są mniejsi ) straszny i potworny Maltazar ma swój teren. Kraina Minimków jest piękna i magiczna. Kiedy Artur stał się Minimkiem odkrył nowe miejsca , o których nie miał nawet pojęcia. Wszystko to było dla niego nowe. Magiczne stworzenia i wielkie rośliny. Kiedy Artur podróżował by odnaleźć skarb ukryty w tej okropnej krainie Maltazara , dostrzegł prawdziwe piękno tego ogrodu. Dostrzegł tak wiele szczegółów. Zobaczył jak bardzo ten świat różni się od tego w którym żył , pomimo iż był to wciąż ten sam ogród. Magia czyni cuda. Świat Minimków to piękny i tajemniczy ogród porośnięty pięknymi roślinami, kwiatami i drzewami. Rosną w nim warzywa i owoce, a w nich mieszkają różne stworzenia.
Świat Mnimków to wspaniały świat, który ma wiele tajemnic.
Jestem pewny , że w tym opisie nie ująłem ich wszystkich, ponieważ nie o wszystkich wiem. Wiem tylko że kraina Minimków urzekła mnie niesłychanie, chętnie dowiedziałbym się o niej więcej.
1 5 1
2010-01-09T19:02:35+01:00
Jesli chodzi o MIMinki to tak:
minimki mieszkaja tuz pod ziemia .maja 4 palce u rak ,sterczace włosy,po 2 mm wzrostu ,sa odwazni maja dobre serca i mnostwo ciepla.
Mają też n wroga – mrocznego Maltazara który ma ogromną armię, mroczne królestwo i brudne zamiary.
miminki liczą czas, fajny mają sposób na poślubienie wybranka (wystarczy go pocałować) i niezły – na sprawdzenie jego prawdziwych uczuć (do następnego pocałunku trzeba wytrzymać kilkaset minimkowych lat, czyli po naszemu – ok.10 miesięcy)bohaterem jest Artur tez - dziesięciolatek, który postanowił ocalić swoją babcię przed niechybną eksmisją. Dowiedział się on, że potrzebne do spłaty długów pieniądze zostały przed laty ukryte w ogródku przez jego dziadka. Niestety nikt nie miał pojęcia gdzie podział się staruszek oraz jego skarb.


a jesli chodzi o muminki to napisz to tez ci pomoge:]
mysle ze pomogłam;]
licze na naj
:]