Opisz zmiany zaistniałe w relacjach przyjacielskich między Harrym, Ronem i Hermioną zaistniałych w książce Harry potter i Insygnia Śmierci

- zaznacz 6 punktów zwrotnych odnośnie przyjaźni wymienionych powyżej bohaterów

- forma najlepiej eseju ale niekoniecznie

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-10T03:25:47+01:00
Między głównymi bohaterami zaistniało nieporozumienie, ponieważ Ron i Hermiona myśleli, że Harry wie gdzie powinien szukać horkruksów. Za plecami Harrego rozmawiali na ten temat. Byli pewni, że podczas ostatniej wyprawy Harrego z profesorem Dambledorem, dyrektor powiedział chłopcu co mogłoby być tymi horkruksami, gdzie powinien mniej więcej ich szukać, albo jak powinny te rzeczy wyglądać. A Harry natomoast nie miał pojęcia nic o tych rzeczach. Na początku jego głównym celem było odnalezinie osoby, która zostawiła podrobiony medalion, ktory miał być horkruksem, w grocie. Następie pojechał do swojego rodzinnego miasta i tak podróżował. aż sięna coś natknie.
Ron pierwszy się oburzył, gdy wypomniał Harremu, że tak naprawdę nie wie co ma robić, pokłócił się sięz głównym bohaterem i opuścił go i Hermionę. Od tamtego momentu Harry cały czas powtarzał Haermionie żeby i ona sobie odeszła, a ta i tak z nim została, bo po prostu nie chciała zostawić przyjaciela sama, chociaż nie widziała w tym co robią najmniejszego znaczenia. Hermiona po odejściu Rona bardzo cierpiała, ponieważ go kochała i rozłąka z nim bardzo ją bolała. Nik nie mógł się skontaktować z Ronem. Na stosunki pomiędzy przyjaciółmi na pewno też wpłynęło to, że cały czas musieli zmieniać miejsce zamieszkania. Nie mogli być nigdzie dłużej jak tydzień. Zdobycie pożywienia też im sprawiała kłopot, bo niekiedy właśnie o jedzenie się kłócli, że Hermiona nie umie gotować i muszą jeść cokolwiek. Trójak przyjaciół musiała się cały czas ukrywać, bo gdyby zostali namierzeni przez śmierciożerców od razu wpadliby w ręce Voldemorta, a to wlaśnie on czekał na Harrego, to waśnie on stworzył aż siegem horkruksów, żeby stać sie nieśmiertelnym, dlatego głównym motywem zmain zaistniałych w relacjach przyjacielskich Harrego, Rona i Hermiony są napewno horkruksy i niewiedza gdzie one są, jak wyglądają i ile ich jest, ponieważ bohater tylko podejrzewał, że może być ich siedem, bo to była potężna liczba magiczna, i wiedział też, że są to przedmioty związane z dawnym życiem Voldemorta.