Odpowiedzi

2011-07-31T14:49:50+02:00

Wysoki sądzie!

 

Zebraliśmy się tutaj w dość nietypowej sprawie. Otóż dziś na ,,celownik'' stawiamy Balladynę, która dopuściła się wielu wykroczeń.

Dziewczyna od początku pokazywała swoją przebiegłość i chciwość. Przez całe swoje życie pragnęła tylko i wyłącznie władzy. Dążąc do życia u boku Kirokra zabiła własną siostrę! Nic nie pohamowało jej do tego czynu. Liczyło się dla niej tylko i wyłącznie bogactwo oraz status królowej.

Balladyna wstydziła się własnej matki, nie chciała bowiem, aby ktoś się dowiedział, że pochodzi z biednej rodziny. Zamknęła ją wówczas w zamku i torturowała, po czym zabiła. Przez myśl mi nie przychodzi, żeby zabić osoby, które powinny być nam najbliższe sercu, które powinniśmy darzyć szacunkiem i miłością.

Dziewczyna dopuściła się także dwóch strasznych zbrodni. Otruła swojego przyjaciela Kostryna i podstępnie zabiła swojego męża.

Prosiłbym o najwyższy wymiar kary. To, czego dopuściła się Balladyna nie mieści mi się w głowie, tego nie mógł zrobić prawdziwy człowiek. Być może ona posiada skamieniałe serce, nie ma jakichkolwiek wyrzutów sumienia? Balladyna musi zostać ukarana, nie może czuć się bez winy!

6 4 6