Odpowiedzi

2010-01-10T12:28:05+01:00
Napisałam ten list 20 lat temu z nadzieją że go odnajdę. Jeżeli czytam ten list to wszystko poszło zgodnie z planem i znalazłam moją tajną skrytkę z lat młodzieńczych.
Jestem już dorosła więc moje poglądy musiały się zmienić. Jaka teraz jestem? Tu mogę się zastanowić. Na pewno lubię dobrą zabawę, wszędzie mnie pełno. Popełniam wiele błędów lecz pewnie dzięki nim będę kiedyś taka a nie inna. Moim marzeniem jest zostać weterynarzem. Czy spełni się? Mam nadzieję że tak. Jest to dla mnie takie ważne. Chcę założyć dużą rodzinę, mieć domek nad morzem z ogromnym ogrodem. Jak wyglądać będzie moje życie za 20 lat? Pewnie gdy to przeczytam już będę wiedziała. Chcę aby nic nie przysłoniło mi poglądu na świat. Nie chcę zapomnieć, że tyle jest pięknych rzeczy. Ważne teraz gdy piszę jest dla mnie środowisko, natura. Sprzeciwiam się zanieczyszczeniom i wybijaniu zwierząt. Czy moje poglądy przetrwają etap dojrzewania? Mam nadzieję że tak.
Jeżeli mam 35 lat to na pewno się zmieniłam ale mam do siebie prośbę, aby przekonania z dziecięcych lat choć trochę ingerowały w moje dorosłe życie.
,,mała" N
*za N wstaw swoje imię

:)
2 5 2