Odpowiedzi

2010-01-10T20:21:30+01:00
Bardzo przejeła mnie historia z filmu << walk to remember'' wiec ja opisze:


Cała historia zaczyna sie gdy Landon - jest najpopularniejszym chłopcem w szkole; zabawny, ma super ciuchy, najładniejsze dziewczyny i fajowych kumpli. Pewnego dnia postanawia wraz z kumplami trochę ponabijać się z pierwszoklasisty, co kończy się tragedią. W ramach resocjalizacji zostaje przydzielony przez dyrektora szkoły do sprzątania korytarz, w soboty musi pomagać w lekcjach i wystąpić w sztuce, przygotowywanej przez kółko teatralne na koniec roku szkolnego. Tym czasem okazuje się, że we wszystkich tych smętnych zajęciach uczestniczy, Jamie - rzewna córka miejscowego pastora. Ubrana w workowate ubrania Jamie śpiewa również w kościelnym chórze i ogląda gwiazdy przez teleskop własnej produkcji. Jamie jest kozłem ofiarnym grupy Landona, ma jednak dobre serce i London ten prosi ją o pomoc w przygotowaniu do swojej roli, zgadza się bez wahania. Stawia tylko jeden warunek. Chłopak musi obiecać, że się w niej nie zakocha. Jamie pomaga chłopakowi jak może , zaczynaja sie spotykać coraz częsciej.Między nastolatkami, pochodzącymi zupełnie z różnych światów, zawiązuje się silne uczucie, które zmienia Landona w dojrzałego mężczyznę: zmienia sia w zupełnie inna osobe(powazny, meski, rozsadny). Jednak dziewczyna ukrywa tajemnicę, która ma duże znaczenie dla życia obojga nastolatków: jest chora na białaczkę.
Jednak London nie poddaje sie i walczy o uczucie obojga, choc nie jest to łatwe bo dziewczyna nie chce by cierpiał!!!
W rezultacie po wielu próbach London zdobywa serce Jamie: biora skromny ślub i są szczęsliwi... ale do czasu...
Jamie czuje sie coraz gorzej.. trafia do szpitala i wkoncu umiera ale szczesliwa bo przezyła najlepsze chwile swojego zycia z Londonem. Chłopak jest załamany!!
najpiekniejsze jest to ze prawdziwa i głeboka miłosc przetrwa na wieki i potrafi zmienic nawet,,skałę'' w kochajacego człowieka!!