Odpowiedzi

2010-01-10T12:34:40+01:00
Przyjaźń to dla mnie coś większego niż koleżeństwo. Aby się przyjaźnić muszę bardzo dobrze znać osobę, którą uważam za przyjaciela. Według mnie musi być zaufany i nie rzucać słów na wiatr. Prawdziwy przyjaciel powinien rozumieć do czego dążę, czy jak się czuję. Ja mogę być dobrym przyjacielem, nigdy w życiu nie opowiedziałam nikomu czyjejś tajemnicy, a co do uczuć danej osoby, to zależy czy jest mi bliska.
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-10T12:36:06+01:00
Przyjaźń jest dla mnie czymś więcej niż tylko określeniem, czy mianem. Przyjaźnią można nazwać uczucie, jakim darzymy wybraną osobę. Od przyjaciela oczekuję prawdy, zaufania oraz - co najważniejsze- szczerości. Bo tylko przyjaciel, nie owijając w bawełnę, powie co sądzi o Tobie, o Twoim zachowaniu, ubiorze. Cenię w nim to, że zawsze jest gotów, by mi pomóc. To, że zawsze mogę na nim polegać, nawet w najtrudniejszej sytuacji. To, że jest dla mnie. Z mojej strony, odwzajemniam jego poświęcenie. Gdy jest smutny, nie pytam dlaczego, pocieszam go. Gdy ma trudną sytuację, rzucam wszystko co robię i biegnę do niego, bo wiem, że mnie potrzebuje.
"Chcesz mieć przyjaciela-Sam bądź przyjacielem."
4 4 4
2010-01-10T12:37:36+01:00
Przyjaciel to osoba której można zaufać bez obawy ,że zawiedzie ona twoje zaufanie ,przyjacielowi można powierzyć sekret ,porosić o pomoc.
Nie wyobrażam sobie go nie mieć.
Od przyjaciela oczekuję dyskrecji i tylko tego.
Przyjaciel daje Mi wiele dlatego chce mu dać jeszcze więcej chcę mu dać poczucie tego ,że zawsze może na mnie liczyć ,że go nie zawiodę.
2 5 2