Odpowiedzi

2010-01-10T12:43:28+01:00
No wiesz Marta ja tego nie pamiętam, ale mama opowiadała mi:
że jak byłam mała to wpadłam do obory...Tylko patrzyłam czy ktoś idzie i odrazu już mnie nie było;) Podobno tak zapiepszałam że mnie nikt nie dogonił. I wisiałam jak kaszka z nogami do góry;)


Mam nadzieję, że mogłam pomóc;)Tego dnia nie zapomne do końca życia:):):) xdd
4 1 4
2010-01-10T12:43:34+01:00
Moje najciekawsze wspomnienie z wczesnego dzieciństwa to wycieczka do Hiszpanii. Było tam pięknie. Rodzice kupili mi dużo fajnych zabawek. Gdy oglądam zdjęcia przypominają mi się stare dobre czasy.
4 1 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-10T12:48:16+01:00
Dawno temu gdy miałam 6 lat przyszedł czas abym poszła do zerówki. Było to dla mnie bardzo radosne, ale trochę się bałam. Pierwszy dzień nie był taki straszny. Poznałam szybko nowych znajomych i się z nimi świetnie bawiłam. Potem okazało się że mieszkają oni nie daleko mojego domu. Po lekcjach w przedszkolu czas spędzałam z moimi nowymi przyjaciółmi- Anią, Kasią i Michałem. Pewnego dnia spadł pierwszy śnieg, a moi przyjaciele wyciągnęli mnie na dwór. Oczywiście zaczęliśmy się rzucać. Potem ulepiliśmy bardzo ale to bardzo dużego bałwana. Daliśmy mu szalik, marchewkę i kapelusz. Każdy kto przechodził uśmiechał się na jego widok. Kiedy skończyliśmy dekorować naszego bałwana okazało się ze z nieba spadaja cukierki. Nasz ulubione. Okazało się że miejsce gdzie ulepiliśmy bałwana to ogródek jednej z pani, która dała nam, cukierki w podziękowaniu za pięknego bałwana. Potem już chodziliśmy i wszędzie budowaliśmy bałwany. Trochę się napracowaliśmy ale za to mieliśmy pyszne cukierki. To był wspaniały dzień.
4 3 4