Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-10T14:10:11+01:00
Warszawa, dn. 09.01.2010r
Agnieszka Skowron
ul. Wojska Polskiego 6B/1
05-220 Zielona
tel. kom. 818 – 588 – 997
Dyrektor
Andrzej Sokołowski
Agencja Marketingowa
„LOKATA”
ul. Malawskiego 2/57
08-164 Warszawa


Szanowny Panie Dyrektorze,
Jestem zainteresowana pracą w Agencji Marketingowej „LOKATA” na stanowisku: specjalistka do spraw reklamy. Ofertę otrzymałam w biurze Kuriera Warszawskiego w dn. 06 lutego 2005 roku.
Do ubiegania się o pracę w Pańskiej firmie, skłoniła mnie jej renoma na rynku. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać się i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas nauki w Liceum Ekonomicznym odbyłam praktykę zawodową na podobnym stanowisku. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjny i samodzielny, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie pracę, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej.
W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałbym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.
Jeśli moja oferta okaże się dla Pana interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Z poważaniem:
Agnieszka Skowron
1 5 1