Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-10T14:03:43+01:00
Msza święta jest dla mnie przede wszystkim możliwością spotkania się z Bogiem. W czasie jej trwania mogę wyrazić moje myśli, porozmawiać z nim, zrobić rachunek sumienia żałując za popełnione grzechy, a także przyjąć go samego podczas komunii świętej.
Jest to czas, podczas którego możemy przebywać sam na sam z Bogiem, bo jest on obecny zawsze w naszych serach.
Msza święta jest taką właśnie przyjacielską rozmową z Panem Bogiem, w której ogromną rolę odgrywa umiejętność słuchania, a Najświętszy Sakrament uzdrawia nas z niewiary i poczucia oddalenia od Boga.
17 4 17
2010-01-10T17:11:53+01:00
Msza Św jest dla mnie między innymi rozmową z Chrystusem.Podczas tej mszy mogę mu o wszystkim powiedzieć a także po modlić się do niego.Podczas mszy mogę poprosić go o pomoc lub podziękować mu za coś.Ja uważam także że msza św jest takim spotkaniem z nim. Podczas mszy świętej mogę też żałować za popełnione grzechy,mogę pójść i przyjąć go w komunii świętej.Msza umacnia mnie w wierze do Chrystusa a jak w chodzę do świątyni(kościoła) to wiem że wchodzę do domu mojego Pana Jezusa a nie do jakiego baru czy gdzie kol wiek indziej.Jest to cudowne przeżycie na które zawsze muszę długo czekać.


Mam nadzieję że dobrze i nie za krótko i że wybierzesz moja pracę.
35 4 35