Odpowiedzi

2010-01-10T14:11:31+01:00
62,50zł:5=12,5zł
187,5zł:12,5zł=15sztuk
20*12,5zł=250zł
za 187,5 zł można kupić 15 ryz papieru . 20 ryz papieru kosztuje 250 zł