Przetumacz tylko nie z pomocą neta BO ZGŁOSZE SPAm :<
Meine Mama Hat 41 Sommer, er arbeitet in dem Büro. Ist die sehr frohe Person mit großer der Humor . Er mag sehr die manuelle Handarbeit und tagrze mag ausüben der Sport np. Radfahren .
Mein Vater Hat auf imie Zbyszek, er hat 41 Sommer und er ist der Ingenieur des Bauwesens und er arbeitet in der Firma
Baue. Er interessiert sich für die Autos und der Thesen mag der Sport ausüben jazde auf dem Fahrrad aber der nur Sommer.
Mein Bruder Hat auf imie Michael, 22 hat fliegt und er studiert in dem Ausland in dem Schottland Bio-informantyki ist auf der Richtung. Er hilft gern mich in Lektionen wenn ich bedarf das wenn natürilich er ist in dem Haus. Er interessiert sich die Computern für die Computer ihr mit dem Programmieren itp.
Meine Schwester Hat auf imie die Lene und 23 hat fliegt studiert in dem Ausland in auf der Richtung der Biotechnologie. Er interessiert sich für den Sport Radfahren das Schwimmen, Läufe, auf Becken.
Mein Opa Hat auf imie Edek, er Hat 70 Sommer ist
Der Papa meiner haben wir die viel Zeit opfert er die Bestellung meines Gartens.
Meine Oma Hat auf imie Ela und er hat 70 Sommer ist die Rentnerin , er ist das Mama meines Papas Zbyszka.
Er mag sehr der Spaziergänge, und tagrze mag in dem exotischen unserem zakatki der Welt.

3

Odpowiedzi

2010-01-10T19:09:21+01:00
Na niemiecki czy na polski? bo jeśli na polski to są tu takie banalne błędy, że szkoda gadać -.- jak na niemiecki to napisz na priv a jak na polski to też pisz.
2010-01-10T21:38:36+01:00
Moja mama ma 41 lata, pracował w biurze. Jest bardzo szczęśliwym człowiekiem z wielkim poczuciem humoru. Może on bardzo ręczne i tagrze dostaw może prowadzić np. sportu. Jazda na rowerze.
Mój ojciec ma na imie Zbyszek, ma 41 lata i jest inżynierem budownictwa i pracuje w firmie
Budować. Interesuje się samochody i tez mogą prowadzić sport jazd na rowerze, ale tylko latem.
Mój brat ma imie Michał, 22 lot i Studiował w obcych krajach, w których Szkocji informantyki organiczna kierunku. Lubi mi pomagać w lekcjach, gdy muszę natürilich jeśli jest w domu. Interesuje się komputerami na komputerze itp. kodowania.
Moja siostra ma na imie Lena i 23 studiował pływające z zagranicy w kierunku biotechnologia. Interesuje się kolarstwo sport, pływanie, biegi na baseny.
Mój dziadek ma na imie Edek ma 70 letnie
Mój tato, mamy dużo czasu, że ofiary celu mojego ogrodu.
Moja babcia ma na imie Ela i ma 70 lata, emeryt, to matka mojego ojca Zbyszka.
Idzie jak dużo, a może w egzotycznym tagrze nasze zakatki świata.mam nadzieje że tak to powinno byc :)
2010-01-10T22:40:22+01:00
Moja mama ma 41 lat. On (powinno być sie-ona) pracuje w biurze. Ma dobry kontakt z ludźmi bo ma duży humor (poczucie humoru). On lubi (ona lubi)bardzo prace ręczne ona lubi tanczyc i sport. np. jazde na rowerze.
Moj tata ma na imie zbyszek ma 41 lat i jest inzynierem na budowie i pracuje w firmie budowlanej. On interesuje sie autami, lubi sport i jezdzić rowerem latem.
Moj brat ma na imie Michał, ma 22 lata, studiuje za granica w szkocji na kierunku informatycznym. chętnie pomaga mi odrabiać lekcje gdy jest w domu. Interesuje sie informatyka, programami informatycznymi, itp.
Moja siostra ma na imie Lena i ma 23 lata. Studiuje za granica na kierunku biotechnologii. Interesuje sie sportem-jazda na rowerze i pływaniem biega i piecze.
Moj dziadek ma na ime edek, ma 70 lat dzidek ma dużo czasu, zajmuje sie zamówieniami na ogród.
Moja babcia ma na imie ela, ma 70 lat i jest rencistką, jest mama mojego taty. Ona lubi bardzo spacerować, tańce egzotyczne i zagadki świata.
NAPISAŁAM TAK JAK UMIAŁAM MYŚLE ŻE NIE MA NAJGORZEJ :) troche dużo czasu mi to zabrało ale myśle że sie przyda :) pozdrawiam :)