Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-10T16:42:58+01:00
Przyjaźń jest najwspanialszym uczuciem. Prawdziwa, przetrwa wszystko, nawet rozstanie, niejedną kłótnię oraz zmianę towarzystwa. Dla mnie, przyjaciel jest osobą bardzo bliską memu sercu, zawsze mogę na nim polegać i wiem, że mogę mu powierzyć swoje najskrytsze sekrety. Ja również próbuję odwzajemnić mu to czego od niego oczekuję. Dla moich przyjaciół zrobię wszystko, towarzyszą mi od najmłodszych lat i bardzo mnie wspierają we wszystkim co jest dla mnie problemem bądź smutkiem. Bardzo im za to dziękuje.
Pozdrawiam ; )
2010-01-10T16:43:21+01:00
Przyjaźń jest dla mnie bardzo ważną i cenną rzeczą.
Od przyjaciół oczekuje zrozumienia , wsparcia , dotrzymywania obietnic i sekretów . Lubie też gdy mój przyjaciel spędza ze mną wolne chwile , gdy razem się śmiejemy i płaczemy . Cenie w nim dobroć jaką mnie obdarza i jego charakter . Moi przyjaciele mogą mieć we mnie wsparcie w najtrudniejszych chwilach i gwarancję , że nigdy ich nie zawiodę .
  • Użytkownik Zadane
2010-01-10T16:51:02+01:00
Przyjaźń jest dla mnie jak słońce,raz wschodzi,raz zachodzi.Przyjaciel prawdziwy musi okazywać serce i być wiernym,nie zdradzać,nie wyjawiać tajemnic.
Prawdziwy przyjaciel również wspiera,gdy coś nam idzie źle,doradza.
Od przyjaciela oczekuję wierności , sprawiedliwości , rozważności , by każde nowe dni naszej przyjaźni były spełnione oraz pożyteczne.
Jako przyjaciel daję szacunek do drugiego człowieka , nie wyjawiam tajemnic , które powierzono mi , bo ktoś mi ufa .