Odpowiedzi

2010-01-10T18:20:49+01:00
Według mnie, szkoła jest jak najbardziej potrzebna. Nawet gdyby ktoś myślał inaczej, musiałby chodzić do szkoły. W szkole uczymy się coraz to nowych rzeczy. Pierwszym etapem naszej edukacji, jest nauka czytania i pisania. Są to niezbędne czynności, bez których byśmy sobie nie poradzili. Jako kolejny argument chcę udowodnić, że dzięki chodzeniu do szkoły kształcimy się na mądrych ludzi. W przyszłości zostanie to wynagrodzone w formie dobrego wykształcenia oraz dobrej pracy. Szkoła jest pożyteczna i jest naszym drugim domem. W szkole spędzamy bardzo dużo czasu w gronie naszych przyjaciół. Wspólnie spędzone przerwy, mile wszystkim upływają. Jest to kolejny argument udowadniający, że szkoła jest potrzebna. W szkole dowiadujemy się więcej o świecie politycznym, społecznym a także gospodarczym. Na każdym naszym kroku możemy napotkać każdy z tych światów. Szkoła ułatwia nam naszą przyszłość. Zdobywamy w niej doświadczenie. Wśród swoich rówieśników staramy się zachować jak najlepiej, co uczy nas kultury. Gdyby nie było szkoły, musielibyśmy siedzieć w domu. Każdemu by się to spodobało. Ale prędzej czy później znudziłoby się nam to.
Podsumowując. Mam nadzieję, że moje argumenty pozwoliły wam zrozumieć, że szkoła jest bardzo potrzebna. Dzięki niej zdobywamy wykształcenie oraz przyjaciół.

Licze na naj (;
pozdrawiam
2010-01-10T18:23:44+01:00
Tak, szkoła jest potrzebna ponieważ bez niej nie dalibyśmy sobie rady w życiu. Nie znaleźlibyśmy dobrej pracy jak np. finansista bez umienia posługiwania się procentami. Jak ktoś chce pracować w laboratorium to musi znać dobrze chemię. Wiec szkoła naprawę jest potrzebna chociaż czasem jest w niej trochę ciężko z materiałem jakiego się trzeba uczyć.