Odpowiedzi

2010-01-10T19:54:04+01:00
Droga Karolino !
Piszę do ciebie ten list z nad morza. Przyjechałam tutaj wczoraj i już jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu. Jutro mam zamiar iść na naukę serfowania i żeglowania. Będą niezwykłe emocje. MAm nadzieje ze tobie wakacje też świetnie mijają i ze niedługo sie spotkamy.

pozdrawiam i ściskam
Monika

PS. Wracam za 2 tygodzie ;))
1 5 1
2010-01-10T19:58:48+01:00
Droga Moniko

Wpierwszych słowach mego listu chciala bym zapytac sie co tam u ciebie slychac czy wszystko dobrze bo u mnie jest wspaniale .
Niemoge sie doczekac kiedy znow sie spotkamy ,mam ci tyle do powiedzenia .
Najwazniejsze jest to ze juz nie dlugo przyjezdzam do was i bedziemy mogli zrobic sobie biwak tak jak kiedys .
jak ci minoł sylwester bo mi milo w gronie przyjaciol tylko ciebie mi tam brakowalo . Mam nadzieje ze odpowiesz na moj list bo strasznie sie stesknilam w koncu jestes ma najleprza przyjaciułka .A teraz sie zegnam z goracymi pozdrowieniami

Agnieszka
2010-01-10T20:05:56+01:00
Droga Aniu!

Przepraszam Cię za to, że tak długo nie pisałam, ale zupełnie nie mogłam znaleźć wolnego czasu. Miałam dużo nauki i mnóstwo dodatkowych zajęć. Czy Ty też masz teraz dużo sprawdzianów i kartkówek w szkole?

Pod koniec miesiąca jadę wraz z klasą do Piwnicznej. Słyszałam, że Ty byłaś tam w zeszłym roku. Napisz koniecznie, jak Ci sie tam podobało. Czy górskie wędrówki są bardzo męczące? Może doradzisz mi coś w zwiążku z wyjazdem?

Wyobraź sobie, że mam wreszcie upragnionego pieska. Jest to brązowy jamnik ze śmiesznymi, długimi uszami i cienkim ogonkiem. Wabi się Ban. Chciałabym, abyś go zobaczyła. Na razie przesyłam Ci jego zdjęcie. Prawda, że jest sympatyczny? A jak się czuje Twoja Saba? Czy już ją wytresowałaś? Może skorzystam z Twoich rad.

Wczoraj spotkałam Krzyśka. Wspominaliśmy nasz pobyt w Juracie. Tak się zagadaliśmy, że spóźniłam się na obiad, narażając się na niezadowolenie mamy. Krzysiek prosił, by Cię pozdrowić i przekazać, że 15 marca będzie w Jaszowcu. Chciałby sie z Tobą spotkać.

Na tym kończę. Pozdrawiam Cię serdecznie Kochana.
Monika