Odpowiedzi

2010-01-10T20:43:39+01:00
Drodzy Rodzice!
Na wstępie naszego listu nie chce was urazic ale to nasze życie nie mozecie nas pilnowac i karac za miłość! za wszelką cene i tak będziemy razem i tak a wy musicie sie z tym pogodzic .
Bedzimy zawse razem być może ze was to mocno zaboli ,ale nas juz to dręczy od dłoższego czasu ponieważ nie pozzwalacie nam byc ze sobą dlaczego? bo pochodzimy z różnych swiatów?
nie! dlatego ze nie pozwolicie mi kochac i nie znosicie ze ja równierz moge byc szczęsliwa u boku mojego wybranka .Dobrze wiem co sobie teraz myslicie ale nie tak sobie zycie planowałam nie chce byc sama do konca życia skoro mam kogos kogo kocham i wiem ze on mnie równierz .Potrafi utrzymac rodzine i wie co jest dobre i co złe . Nie rozdzielicie nas nigdy nigdy ponieważ nasza miłość jest silniejsza od tego co sobie myślicie ......
2010-01-10T20:44:54+01:00
Drogi Romeo!
Na wstepie mojego listu chciałabym Cie serdecznie pozdrowić. I przeprosić że tak długo nie pisałam.. Lecz nie tyo jest tematem mojego listu. Pisze bo nie mogę zniesć tego ze rodzice nie pozwola Wam z Julia być razem
Wasza miłość jest piękna i na pewno będzie trwała wiecznie. Jeżeli naprawdę kochasz Julię a wiem że tak jest to zrób wszystko co w Twojej mocy. To Wasza miłość a nie Waszych rodziców! Starajcie sie razem i na pewno będzie dobrze.
Pozdrawiam goraco
<imię >