Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-23T22:02:48+02:00
Internet jak zapewne każdy z nas wiem był początkowo dostępny tylko do celów wojskowych, który powstał w 1969 roku. Następnie po kilku latach nadszedł czas przełomowy i stał się om ogólnodostepnym środkiem masowego przekazu. Na początku mogli z niego kozystać tylko najbogatsi , gdyż biedniejszych nie było stać na zakup komputera ani na jego przyłącenie do internetu. Stwierdzenie że internet jest oknem na świat jest jak najbardziej słuszne gdyż łączy ludzi z innymi miastami , krajami. Z internetu możemy się wiele dowiedzieć, popisać z innymi osobami , wymienić swoje doświadczenia i poglady nie wychodząc z domu. Osoby niepełnosprawne mają szanse mieć przez to wsparcie w innych ludzich poznać kogoś o podobnych problemach. Wielu z nas poznaje swoich przyjaciół i innych partnerów z odległych miejscowości czy nawet kontynentów, a wcześniej było to nie mozliwe i w zasadzie jeśli ktoś nie studiował w innym otoczeniu to był skazany wyłacznie na swoje miejsce zamieszkania. Przez internet możemy poznać również, kulturę, poglądy, tradycje innych zakątków ziemi.Ponadto jest to jedna wielka i potężna encyklopedia wiedzy, która uzupełnia się na bieżąco.Waże jest również to, że możemy robić zakupy, mieć wgląd do swojego konta, być na bieżąco z wydarzeniami. Internet zatem daje nam również oszczędność czasu, gdyż wiele spraw możemy załatwić przez internet, dostarcza nam rozrywki. Pozwala nam na bycie w ciagłym kontakcie ze znajomymi.
Moje zdanie to takie, że nie wyobrażam sobie życia bez internetu, bez mozliwości ponawania nowych osób ale też trzeba uważać na to by nie dać złapać się w półapkę. Bo zabiera nam dużo czasu, stajemy się uzależnieni, nie chce nam się wychodzić z domu i nie mamy czasu dla najbliższych, którzy są z nami na codzień...
1 5 1
  • ACDC
  • Rozwiązujący
2009-09-23T22:20:58+02:00
Internet największa globalna sieć na świecie. W XXI w. bez internetu w mieście "nie ma życia". Przydaje się on do sprawdzania stanu konta, do porozumiewania się z innymi osobami, do zapisywania ważnych danych itp. Jest on używany przeważnie wszędzie. Jest to bardzo precyzyjne urządzenie. W kilka sekund możemy odnaleźć informacje na różne tematy, zamiast szukać w encyklopedii. Jest to nasz przyjaciel za którego musimy płacić, ale myślę, że jest tego wart.