Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T06:11:30+01:00
Każdy z nas poszukuje swojej drogi w życiu,która spełni nasze oczekiwania,da nam szczęście i satysfakcję.
To trudna droga,lecz w niej należy szukac swojego miejsca,które w pełni zawładnie naszym życiem,będzie dla nas światełkiem,które będzie nas prowadzic do wypełnienia całym sobą naszych postanowień.
Jest wiele takich zajęc,które mogą przynieśc nam opragnione szczęście i satysfakcję.
Niepodważalnym przykładem może byc postac Jurka Owsiaka,i jego idea niesienia pomocy ludziom,a w szczególności dzieciom,które w walce z chorobą,gdyby prowadziły ją same,na pewno przegrałyby ją.
Akcja,którą prowadzi,ma na celu niesienie ulgi w cierpieniu,pomaga w zdobyciu wielu sprzętów medycznych,jakże potrzebnych w diagnozowaniu wielu chorób,które gdy w porę są rozpoznane dają szansę na całkowite wyleczenie.
Jego akcja porusza serca,nawet najtrwadszych,bo jakże przejśc obojętnie wobec cierpienia tych małych istot,które często przychodząc na świat,są skazane jedynie na ból i cierpienie.
Szczytny cel,jaki przyświeca całej jego akcji,znajduje odbicie w ludzkich sercach,a jeden nasz nawet najdrobniejszy gest tak wiele dobra przynosi.
Faktem jest również to,że już po raz 18-ty prowadzona była jego akcja,a każdego roku przynosi coraz więcej radości jego autorowi,gdy widzi jak wielu angażuje się do chęci niesienia pomocy.
Zapewne gdzieś w cichym zakątku,gdy już opadną pierwsze emocje,zakreci się mu w oku łezka szczęścia,że oto kolejny raz udało się pomóc drugiemu człowiekowi.
Jego energia i zapał są zaraźliwe,nie można obojętnie przejśc i udawac,że sie nie widzi cierpienia innych,on całym sobą wypełnia swoja misję niesienia pomocy,i chyba nie ma takiej siły,która by go powstrzymała,bądź tez kazała wybrac inną drogę w życiu.
6 3 6