Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T14:38:41+01:00
----Bilbo Baggins jest postacią fantstyczną. Jest bohaterem książki J.R.Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Matka hobbita była Belladonna Tuk. Jego ojciec Bungo. Ma 50 lat i mieszka w norze na Pagórku. odbył przygodę.
----Był małym człowiekiem mniejszym od Krasnoludów. Skłonny do tycia, zwłaszcza w pasie, miał wypięty brzuch. Miał kędzierzawe włosy, długie ,zręczne palce, a stopy z przyrodzenia opatrzone są twardą podeszwą i porośnięte bujnym, ciemnym włosem. Twarz miał ,podciwą. Ubierał się kolorowo (najchętniej na żółto i zielono).
----Po matce odziedziczył cechę podróżnictwa, odbył jako pierwszy z rodziny przygodę. Był spokojny i dobry.
---- Bardzo mi się spodobała ta postać. Nie jest jakąś zwykłą osobą, tylko podróżnikiem.


daj mi naj dostałam z tego 5
- to akapity
46 4 46
2010-01-11T16:58:35+01:00
----- Opisuję głównego bohatera powieści J. R.R. Tolkiena "Hobbit , Bilba Bagginsa .

----- Jest on niskiego wzrostu . Lubi ubierać się na kolorowo . Nie nosi butów , ponieważ stopy jego mają twardą podeszwę i są porośnięte bujnym , brunatnym włosem . Ma skłonności do tycia , zwłaszcza w pasie .Jego cera jest ciemna , często się śmieje . Bilbo odznacza się bohaterstwem , gdyż nie raz ,i nie dwa uratował swoją drużynę ( np. zabijając pająki) . Jest on bezszelestny .

----- Moim zdaniem to bardzo odważny bohater , których dzisiaj bardzo mało . Myślę , że zasłużył na miano przewodnika wycieczki odznaczając się bezszelestnością oraz innymi ważnymi cechami .

Pozdrawiam;)






19 3 19