Odpowiedzi

2010-01-11T15:24:49+01:00
W przyszłym świecie biblioteka będzie wyglądała trochę inaczej niż dzisiaj. Jeżeli ludzie nie będą czytali książek tylko korzystali z internetu to nie będzie w bibliotece wielu osób, którzy chcieliby przeczytać ciekawą książkę.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T15:29:43+01:00
Według mnie biblioteka w przyszłym świecie będzie wyglądała bardzo nowocześnie. Będzie mieściła się w dużym budynku, oszklonym budynku. Książki będą poukładane alfabetycznie, bądź nazwiskami autorów. Będą stały na czystych, drewnianych półkach, a same nie będą zniszczone, ponieważ ludzie będą bardzo o nie dbali. Książki podawać będą roboty specjalnie do tego wyszkolone. Roboty będą także dbać o czystość w bibliotece.
W bibliotece będzie znajdywała się przytulna czytelnia, z kanapami, stołami i komputerami. Z sufitów będą zwisały kolorowe żyrandole, z energooszczędnymi żarówkami. Podłogi czytelni pokryte będą miłymi w dotyku dywanami. Nie będzie kart bibliotecznych. Wszystko zapisane będzie w wielkim komputerem, sterującym także robotami. Cała biblioteka będzie wspaniałym miejscem do spędzenia czasu.

Równo 10 zdań;p
Licze na naj, pozdrawiam :>