Odpowiedzi

2010-01-11T15:38:29+01:00
Mam pieska, ktory nazywa sie Filip. Jest jamnikiem i ma 9 lat. To bardzo kochany i wierny psiak. Codziennie gdy wracam do domu, wita mnie, skacząc i szczekajac. Bardzo lubie wychodzic z nim na spacery, trzyma się blisko mnie, a gdy ktos blisko podchodzi, Filip mnie broni, szczeka. Kolor futerka mojego pieska to ciemny brąz, jest niski i ma krociutkie 4 lapki, jak na jakmnika przystalo. Musze przyznac, ze Filipek bardzo lubi jeść. Czasami nawet przeszkadza mi i mojej rodzinie przy obiedzie badz kolacji. Mimo to nie karcimy go za to, bo to nasz ukochany przyjaciel, a w szczegolnosci moj. Za kazdym razem gdy zasypiam oraz gdy sie budze, mam go przy sobie. Filipek stara sie mnie nie odstepowac na krok, ale jest to niemozliwe, bo chodze do szkoly. Najwieksza radoscia dla nas obojga sa wypady rodzinne na łąke. Filipelk jest wtedy w zywiole. Biegamy razem, a gdy mu jest goraco, to bardzo smiesznie otwiera pyszczek, glosno przy tym sapiac. Mój piesek to najwspanialszy i nabardziej oddany skarb na swiecie.
20 3 20
Najlepsza Odpowiedź!
  • chic
  • Początkujący
2010-01-11T15:54:08+01:00
Moim marzeniem jest dostać na moje 13 urodziny pieska.
Od dawna pragnę mieć zwierzątko które obdaruje miłością i zainteresowaniem. Mam nadzieje że moi kochani rodzice, dadzą mi uroczego małego, słodkiego Labardora. Gdy to już się spełni będę się o niego bardzo troszczyła, zapewnie mu bezpieczeństwo i spędze z nim wolne chwile na zabawy różnego typu. Naucze go także wiele ciekawych sztuczek, o których bardzo wiele czytałam w ksiązkach o psach, np. aportować, dawać łapkę, by słuchał się mnie, w czasie spaceru szedł blisko nogi , nie gryzł mnie... Zaoferowałam bym mu bezpieczenstwo, tak by widział we mnie przyjaciela, by wiedział ze przy mnie krzywda mu sie nie stanie. Gdy słysze o psach ze schroniska, serce mi sie kraje, nie rozumiem jak ludzie mogą wyrzucać swe pupile, wygładzać je i niedbać o nie. Ja starałabym się by mój pies miał wsyztko czego zapragnie, nie che by był rozpieszcony chce zeby było mu ze mna dobrze. Gdy już dostane mojego wymarzonego zwierzaka nazwę go Raichel, chciałabym żeby była to suczka. Kocham psy i obojetnie mi jaka była by to rasa, chodź podobają mi się najbardziej z rasy Labrador, mają one czystą, gładką , jasną sierść, piękny pyszczek, wyrastają na duże, są bardzo toawzryskie, i chetne do zabawy.
Moim wymarzonym zwierzatkiem są psy, ponieważ sądze że są to najwierniejsze zwierz eta, potarfią szybko przyswoić się do człowieka i umieją rozpoznać komu oddać swoje zaufanie, by nie zawieść się na swoim włascicielu.
17 3 17