Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T18:09:24+01:00
Współczesne miasta są pełne brudu, zanieczyszczeń nie ma w nich zieleni ani pięknej przyrody. Współczesne miasto wypiera naturę niszczy ja i poskramia. Dąży do zagłady wszystkiego co naturalne i organiczne. Jest niczym kleszcz wpijający się w ziemię wypijający z niej życie i zajmujący przestrzeń. W nowoczesnym mieście można spotkać wysokie drapacze chmur a nad nimi kłęby spalin zatruwających ludzi i nieliczne zwierzęta. Z takiego wieżowca zobaczyć można setki samochodów wypluwających śmiercionośne spaliny, miliony ludzi którzy niczym ubezwłasnowolnione istoty sterowane przez maszynę konsumpcji idą wyrzucić kolejne odpady które spoczną w glebie na setki lat.
Same budynki wielkie bloki betonu, żelaza i szkła.
Przeciętny mieszkaniec metropolii zagubiony w kapitalistycznym ustroju zapomniał o naturze ,która tak naprawdę ukryta jest w dalekich puszczach. Nie poznał nigdy piękna lasu. Na co dzień widzi tylko odcienie szarości a zieleń tylko na jaskrawych bilbordach reklamowych napędzającą maszynę konsumpcjonizmu.
Wystawiając opinię współczesnemu miastu, myślę o ginącym tradycja poszanowania przyrody. Ludy starożytne nazywamy barbarzyńcami a sami nie jesteśmy lepsi. Ludzie powinni większa uwagę zwracać na miasta ograniczać ich ingerencję w naturalne środowisko i prowadzić bardziej ekologiczny tryb życia. Miasto współczesnemu wystawiam zdecydowanie negatywna opinie.( za błędy przepraszam pisane na szybko)
601 4 601