Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T17:10:07+01:00
Hej, już kiedyś to komuś napisałam, o podobnej formie, ale trochę dawno, więc napisze ci to samo tylko jeszcze raz, ok.? Jct napisz mi wiad, a ja postaram ci sie nową napisać :)

Yesterday I saw a house in a big fire. My cousin was in this house and I was very scared about him. The firefighters were trying to end this fire, while my phone rang. It was my cousin. I was really happy that he phoned to me and I asked him: “Are you ok? Are you inside the house?” He told me “ Yes, I’m ok, I’m under the table. Help me, because I’m really scared. Help me!”. When I heard it I didn’t know, what to do. I spoke with the fireman and he told me, that they are going to went inside the house. I didn’t can wait for firemen. I ran inside the house. I was looking for my cousin, when I heard him. I saw him and I took him outside the house. Now when I think about this accident, I’m starving. I hope that it don’t repeat. It was shock for me.

Wczoraj widziałam duży pożar domu. Mój kuzyn był w środku tego domu. I ja się strasznie o niego martwiłam. Strażacy próbowali zgasić ogień, gdy nagle zadzwonił mój telefon. To był mój kuzyn. Byłam naprawdę szczęśliwa że zadzwonił i spytałam: „Wszystko w porządku? Jesteś w środku domu?” Odpowiedział: „Tak, Wszystko w porządku, jestem pod stołem. Ratuj, bo strasznie się boję. Ratunku!”. Kiedy to usłyszałam, nie wiedziałam co robić. Rozmawiałam z strażakiem, a on powiedział mi że oni zamierzają wejść do środka domu. Nie mogłam czekać na strażaków. Wbiegłam do domu. Szukałam kuzyna kiedy usłyszałam go. Zauważyłam go i wyprowadziłam na zewnątrz domu. Dziś jak myślę o wypadku, przechodzą mnie ciarki. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy. To był dla mnie szok.

Mam nadzieje ze o takie coś ci choo
1 3 1