Odpowiedzi

2010-01-11T18:52:44+01:00
Pasuje do mnie delfin bo uwielbiam pływać,ale jednak nie jestem rybą i tak jak on oddycham tlenem na powietrzu i muszę niekiedy wyjść z wody i skupić się na życiu
1 3 1
2010-01-11T18:56:13+01:00
Według mnie zwierzęciem, które najbardziej do mnie pasuje jest pies. To zwierzę potrzebuje wiele miłości, czułości i opieki. Jest ruchliwy, lubi wychodzić na spacery. Wiele radości sprawiłoby mi zajmowanie się tym zwierzęciem.

Wersja druga.

Moim zdaniem, zwierzęciem najbardziej do mnie pasującym jest rybka. Nie potrzebuje ona szczególnej uwagi. Co jakiś czas wystarczy dać jej pokarm. I sądzę, że właśnie takie zwierzę najbardziej by do mnie pasowało -mało kłopotliwe.
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T18:59:36+01:00
Jeżeli cię to nie obraża to może być leniwiec :] :

Leniwiec pasuje do mnie, ponieważ cały czas lubi siedzieć w miejscu. Nic nie robi. Zwierze to jest bardzo spokojne i ciche tak jak ja. Nie przeszkadza nikomu. Sadzę, że mamy wiele wspólnego.
________________________
Jeżeli leniwiec cię obraża to... gepard :

Gepard lubi biegać i być najważniejszy. Nie lubi wrogów. Zwierze to jest bardzo ruchliwe i szybkie. Każdy wie, że lepiej z nim nie zadzierać. Sadzę, że mamy wiele wspólnego.
________________________
Jeszcze coś ? To może... kot :

Kot lubi spać i wylegiwać się przed kominkiem. Jest cichy i spokojny, lecz gdy trzeba potrafi walczyć o swoje. Chodzi własnymi ścieżkami i nikogo nie naśladuje. Potrafi okazywać uczucia pozytywne jak i negatywne. Sadzę, że mamy wiele wspólnego.
________________________
Mam nadzieję, że pomogłam :)
2 5 2