Odpowiedzi

2009-09-24T19:52:43+02:00
Kino ponieważ tam możemy iść na premierę a na film dvd trzeba dłużej czekać.
Jeśli dvd, możemy przy okazji leżąc na kanapie jeść, pić i rozmawiać przez telefon, czego w kinie nie zrobimy. W kinie jest atmosfera taka fajna i o ;p
14 2 14
2009-09-24T19:53:45+02:00
Kino: Wyraźniejszy głos
Lepsze napisy
Większy ekran
Lepsza jakość
Wyraźniejsza grafika

DVD : Nie trzeba płacić
Jest w domu
15 2 15
2009-09-24T20:21:17+02:00
Ech, ludzie, czy wy wiecie co to jest rozprawka? Proszę:

"[akapit]Moim zdaniem filmy lepiej ogląda się w kinie. Postaram się przytoczyć ku temu kilka argumentów.
[ak.]Po pierwsze w kinie jest bardziej wyrazisty dźwięk, niż u przeciętnego człowieka w telewizorze. Lepiej słychać kwestie aktorów, co z kolei przyczynia się do nauki języków obcych, gdyż w kinie nie ma czegoś takiego jak lektor.
[a]Po drugie, w kinie panuje niepowtarzalny klimat. Gdy ogląda się filmy w domu istnieje wiele przeszkód np. sąsiadka trzepiąca dywan, przyjęcie urodzinowe sąsiada itp. Natomiast w kinie każdy stara się nie przeszkadzać drugiemu widzowi.
[a]Moim trzecim argumentem jest szybsze obejrzenie filmów, gdyż film w wersji DVD ukazują się one czasami nawet kilka miesięcy po wkroczeniu do kin.
[a]Po czwarte, tylko w kinie można obejrzeć filmy w 3-D. Owszem, istnieje taka możliwość na DVD, lecz taka wersja filmu jest znacznie droższa. Poza tym w kinie jest szerszy ekran, co gwarantuje lepsze efekty wizualne.
[a]Moim ostatnim argumentem będzie komfort siedzenia. W kinie są wstawione wygodne fotele, które korzystniej działają na kręgosłup niż pozycja "leżąco-siedząca" na kanapie.
[a]Reasumując oglądanie filmów w kinie jest lepsze, przyjemniejsze i korzystniejsze niż w domu."

Pozdrawiam i życzę piątki :)
39 4 39
jej twoja rozprawka jest bardzo fajna :) . ja też to mam zadane ale mam inne argumenty i w ogóle :)
troche zadługie ale supcio