Odpowiedzi

2010-01-11T20:49:08+01:00
W piekle panuje ustruj totalitarny wszystkimi rządzi najwyższy diabeł Asmodeusz. Grzesznicy są niewolnikami, ci którzy wykażę się największym sprytem zostaje nadzorcami niewolników.
Każdy grzesznik ciężko pracuje. Przez to ,że dusza ludzka jest nieśmiertelna robotnik morze padać z wycieńczenie bez końca ale i ak w końcu się podniesie i wróci do szeregu.Piekło to podziemny świat parny i gorący wysoki na kilkaset metrów srop
nie podtrzymywany prze kolumny. wnętrze piekła wygląda jak niewyobracanych rozmiarów jaskinia tyle że nie ma z niej ucieczki.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T20:50:17+01:00
Duża czarna przestrzeń, na której co kilka metrów palą się ogniska, pełno grubych łańcuchów. Przeważają kolory czarny, czerwony, pomarańczowy i szary. Ludzie podobni do takich z więzienia, źli i umięśnieni. Większość mężczyzn, ale zdarzają się też kobiety. Niewiernych jest dużo i wcale sobie nie pomagają. Od czasu do czasu wybuchają bijatyki, które połowa spałeczeństwa całkowicie olewa, a druga połowa kibicuje, raz jednemu, raz drugiem uczestnikowi bijatyki.