Odpowiedzi

2010-01-11T20:52:09+01:00
Mój najszczęśliwszy dzień
Stało to się wtedy..jesienny poranek brzydka pogoda ulewny deszcz,ale ten dzień na zawsze pozostanie w moim sercu.Rankiem w sobote zaczęły się zawody pływackie:)Bardzo lubię pływać.To mój ulubiony sport.Startowałam w stylu dowolnym i motylkowym na dystansie 50 m .Pokonałam wszystkich moich rywali z mojego powiatu! zajełam pierwsze miejsce w delfinie i pierwsze miejsca w kraulu !:) Nie żebym się chwaliła tylko to jest do mnie na prawdę szczęśliwy dzień który będę pamniętać do końca życia!:)
9 3 9
2010-01-11T20:54:11+01:00
24.06, ......
Był to 13 czerwiec. niby pechowa 13-stka, ale nie dla mnie. To wtedy przeżyłam najcudowniejsze chwile mojego życia. W ten dzień obchodziłam 13-ste urodziny(nie wiem ile masz lat). Gdy wstałam rano, do mojego pokoju wbiegła mama z tatą oraz moją młodszą siostrą, Kasią. To ona wręczyłą mi prezent i słodkim głosikiem życzyłą mi wszystkiego najlepszego. Wzruszyłam się. Zaczęłam otwierać prezenty. moim oczom ukazał się nowiutki telefon oraz MP4. Byłam zachwycona! Rodzice z zachwytem powiedzieli, że to nie koniec niespodzianek. Później poszliśmy na lody, potem do kina, a następnie zjedliśmy kolację w restauracji. Na koniec, około godziny 6 poszliśmy do sklepu muzycznego, w galerii handlowej. Moja siostrzyczka podprowadziła mnie do stoiska z nowiuśkimi gitarami! Rodzice oznajmili, że mogę jedną wybrać i oni mi ją kupią. To była ta niespodzianka. Teraz bez przerwy gram na mojej gitarze. Jednak dla mnie 13-stka jest całkowicie szczęśliwa.
10 3 10
2010-01-11T20:58:42+01:00
Był to dzień po wypadku motorowerzysty. nikt w szkole nie wiedział że takie zdarzenie miało miejsce w mojej miejscowości a co dopiero że brałam w nim udział. sądziłam że jak uratowaliśmy go to będzie koniec i nic wielkiego się nie wydarzy ale jak się ogromnie myliłam. przez ten właśnie wypadek stałyśmy się sławne co tyczy się też naszej miejscowości. z dnia na dzień dzwoniły telefony z prasy radia a nawet telewizji. wszystko było tak piękne i wspaniałe że zaczęłam inaczej patrzeć na świat. zaczęłam doceniać tą pracę która dotychczas zdawała mi się byle jaka. już z wieloma sławnymi osobami spotkałam się na żywo. bardzo mi się to podoba ponieważ chciałabym zostać aktorką-choć kto wie może się uda. tego dnia nigdy nie zapomnę-on zawsze zostanie w mojej pamięci
6 4 6