Odpowiedzi

2010-01-11T21:01:50+01:00
MÓJ SEN!
GDY DZISIAJ RANO SIĘ OBUDZIŁAM DOTARŁO DO MNIE ŻE MIAŁAM PIĘKNY SEN . ŚNIŁO MIŚIĘ ŻE MIESZKAŁAM W ZAMKU .MIALAM 3 SŁUŻĄCE .GDYTYLKO SIĘ OBUDZIŁAM PRZYNOSZONO MI ŚNIADANIE DOŁUŻKA.ZAMEK MIAŁ 33 POKOJE .O TO POKOJE KTÓRE NAJDARDZIEJ UTKWIŁ MI W PAMIĘCI .JEDEN POKUJ PRZEZNACZYŁAM NA KINO .A W GRÓGIM BASEN . A W TRZECIM 100 PAR BUTÓW I 200 TOREBEK . NAGLE PRZYJECHAŁ POD MOJE OKNO RYCERZ NA BIAŁWM KONIU .NAGLE USŁYSZAŁAM BUDZIK I CZAR PRYSNĄŁ...
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T21:03:33+01:00
Położyłem się spać zamknąłem oczy i śniło mi się , że mam do wykonania bardzo ważną misję. Kiedy musiałem już jechać na misję, przydzielili mi asystenta Kubusia Puchatka. Pracowało mi się z nim bardzo dobrze. Mieliśmy się włamać do tajnego laboratorium Smoka i odebrać broń która morze zniszczyć cały świat. Wchodziliśmy do laboratorium i wtedy włączył się alarm. Zaczęliśmy biec coraz szybciej, gdy Smook nas zauważył wezwał ochronę. Byliśmy w krytycznej sytuacji. Nie wiedziałem co mamy dalej robić, ale Kubuś mądra główka wpadł na świetny pomysł, żeby zadzwonić po posiłki. Miodorzerca zadzwonił po posiłki gumu- gumu czyli po Gumisiów. Tajny odział Gumisiów przybył natychmiast. Gumisie zaraz obstawiły Smok i mieliśmy wolną drogę. Odebraliśmy broń i byliśmy gotowi do ucieczki. Mieliśmy już wszystko, jednak okazało się, że to był sen. Ja bardzo bym chciał, żeby taka przygoda wydarzyła się naprawdę.

Jest 14 zdań mam nadzieję że tego szukasz ;d
1 4 1
2010-01-11T21:05:54+01:00
Połozyłam się spać bardzo wcześnie, ale przez iel godzin nie mogłam zasnąć. kiedy wreszcie mi się udało zdałam sobie sprawę, że jestem w wielkim lesie. obok mnie szedł jakiś człowiek, ale nie mogłam zobaczyć jego twarzy. Cały czas do mnie cos mówił. jednak ani razu nie udalo mi się odpowiedziec. Wiedziałam tylko, że gdzieś mnie prowadzi. Las był coraz bardziej mroczny i tajemniczy. Ogarnął mnie paniczny strach. Zaczęłam krzyczeć na całe gardlo. Nagle zdałam sobie sprawę, że moja mama prubuje mnie uspokoić. To bylo straszne.
1 3 1