Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-11T21:06:49+01:00
Umiejętność wysławiania się (bogate słownictwo), umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z pracodawcą, podkreślania swoich dobrych stron, sumienność, rzetelność, pomysłowość oraz umiejętność pracowania nad sobą, dążenia do bycia najlepszym wydaniem samego siebie (samorealizacja)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-11T21:09:56+01:00


Powinien przede wszystkim kochać to, co robi i czerpać z tego przyjemność. Nie ma nic gorszego on niezadowolonego pracownika. Mile widziana u pracownika jest też chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy.
Oczywiście wymagane jest posiadanie odpowiedniego do wykonywanego zawodu wykształcenie oraz znajomość kilku języków, a nawet ukończenie kursów (np. ratownictwa, szybkiego pisania i czytania).
Powinien wyróżniać się również osobowością, mieć dar przekonywania i spójnego, konkretnego sposobu mówienia (co jest szczególnie ważne, gdy ma zacząć pracę jako adwokat/dziennikarz). Musi dobrze współpracować w grupie, być otwarty na nowe doświadczenia i znajomości, dobrze by było, gdyby cechował się pomysłowością i kreatywnością.
1 5 1