Mam pytanie jestem w starszych harcerzach , mamy zrobić nabór do drużyny ( czyli zachęcić innych by przyszli na zbiórkę i jeśli zechcą to wciągnąć ich w nasze harcerskie zycie) Mam do was takie proste pytanie jak wy byście chcieli byc zaproszeni na taką zbiórkę i o czym by była wasza pierwsza zbiórka , co by was zainteresowało ,. Mamy wejść do szkoły i porozdawać ulotki w formie specjalnej ale jak mamy wejśc , czy ma to sie odbyc na przerwie czy na lekcji : ) Dajcie jakieś pomysły i wasze sugestie ;)

3

Odpowiedzi

2010-01-12T13:14:59+01:00
Żapraszam na zbiurke .naprawde warto ja bardzo sie ciesze że naleze do tego grona lecz moj nauczyciel nie jest zbyt zachwycony dlatego bardzo bym was prosila abyscie sie tam zapisali .naprawde warto wyjedzrzamy na bardzo fajne i ciekawe wycieczki wystepujemy w roznych szkolach oraz piastach a nawet w panstwach .bardzo serdecznie zapraszam
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-12T13:15:00+01:00
Moim zdaniem najlepiej by było jakbyście to zrobili na lekcji, bo wątpie, zeby wiekszosc zatrzymala sie na przerwie i wziela ta ulotke, a jak wezmie to nawet nie spojrzy i wyrzuci. A na lekcji to kazdy sie cieszy ze cos przerwało lekcje ;P to duzo czasu nie zajmuje a kazdy zeby tylko oderwac sie na chwile spojrzy na ulotke, tym bardziej jak zrobicie to pod koniec dnia ;)

Zawsze mie sie podobalo jak w tych filmach harcerze ciastka roznosili ;D
moze cos pod tym kątem ? nie koniecznie po domach, ale po szkole - ciastka wlasnej roboty :) Ja bym kupila, tym bardziej ze u nas w sklepiku strasznie zdzierają, a jak sprzedacie to ladnie opakowane itd. po nie jakiejs wygorowanej cenie, to moze sie sprawdzi ;)

moze w ulotkach powinniscie zamiescic takie cos, ze np. tam raz w miesiacu jedna osoba przynosi jakis film i wspolnie ogladacie.

Mozecie zrobic (tylko tu sa koszty wieksze) jakies koszulki, długopisy, ja uwielbiam np. przyszywki, albo te zapinki, co mozna przypiac do czegos.

Jezeli macie radio szkolne, mozecie oglosic to przez radio.

Zorganiozowac jakis konkurs moze ?
2010-01-12T14:31:42+01:00
Najlepiej jeżeli jeszcze zrobicie plakaty i porozwieszacie je w szkole i przed szlkoło, ulotki też mogą byc, lecz z doświadczenia wiem że ulotki nie przekonuja ludzi.