Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-12T13:32:01+01:00
< miasto,data >
Drogi Kamilu! <lub kogo tam chcesz>

akapit> Hej! Byłam w niedziele na konkursie pianistycznym. Wysłuchałam wszystkich kompozycji.Bardzo mi się podobało. Uwielbiam dźwięk pianina. Od zawsze chciałam grać na pianinie lecz nigdy nie miałam okazji się zapisac na zajęcia. Strasznie im zazdroszcze takiego wielkiego talentu którego posiadają.
akapit>Uczestnicy grali piękne spokojne kompozycje oraz szalone i dynamiczne.
Bardzo użekła mnie kompozycja pewnego austryjaka. Grał tak spokojnie, nie miał tremy. Jakby grał od urodzenia,przewijał palcami po klawiaturze pianina z którego wydobywały się piękne dźwięki. Uśmiech z ust mi nie schodził. Niektórzy z uczesników robili arcy zabawne miny. Prawie spadałam z krzesła ze śmiechu. Było cudownie! Mogłam się pośmiać i posłuchać pięknych kompozycji młodych i utalentowanych muzyków. Mieli oni po jedenaście, dwanaście lat, naprawde bardzo młodzi, ale grali tak pięknie że pewnie byś nie uwieżył! Przy ostatniej kompozycji chłopca,kótry miał zaledwie dziesięć lat, zakręciła mi się łza w oku. Zagrał on bardzo spokojną i tajemniczą kompozycję. Widac było że włożył w to całe swoje serce. Opłacilo się ponieważ wygrał on ten konkurs. Po rozdaniu nagród, wszyscy zgodnie wstali i zaczęli klaskać.
akapit> Nigdy w życiu nie zapomnę tyego konkursu. Było cudownie! Naprawdę pięknie. Na następny konkurs musisz się wybrać wraz ze mną! Napewno będzie Ci się podobać.
Pozdrawiam,
<twoje imie, nazwisko>

PS: Nie możesz mi odmówić! Już wykupilam bilety ;)Trochę się opisałam. To nie jest ściągnięte z neta. :) Mogą tu być drobne błędy ortograficzne więc jak jakiś wyłapiesz to poprawisz. Możesz też coś tam pozminieąc, dodać, ująć, pozamieniać czy co tam chcesz,..lub po prostu napisac sama od nowa na podstawie tego co napisałam :)
168 2 168