PROSZE O POMOC - ROZPRAWKA
Bardzo kogoś proszę o napisanie mi rozprawki z języka polskiego, ale nie z intenetu bo Pani sprawdza ;/ . Jestem z 3 gimnazjum.
Temat brzmi: Internet dobrodziejstwo czy zagrożenie dla człowieka.
Odwdzięczę się, Z góry dziękuję.

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-09-25T14:32:48+02:00
Internet, choć po części stanowi pewne zagrożenia dla młodego człowieka, jest na pewno dobrodziejstwem.
Internet jest doskonałym przyjacielem przy pracy i nauce. Znajduje się w nim wiele pożytecznych informacji, które można sprawdzać w ułamkach sekund. Wyszukiwanie informacji w księgach i atlasach jest bardzo czasochłonne. Internet pomaga zorganizować czas przez odpowiednie zagospodarowanie nim.
W internecie można poznać wielu nowych, ciekawych ludzi. Portale takie jak nasza-klasa, gadu-gadu czy choćby jakikolwiek czad pomagają nawiązać nowe znajomości, poznać miłość swojego życia oraz sławne postaci polskie, np. aktorów.
Z drugiej strony medalu młody człowiek narażony jest na pewne niebezpieczeństwa, takie jak sekty czy pedofilstwo, ale tak naprawdę życie niewirtualne nie jest wcale tak bezpieczne i tego typu zagrożenia czyhają na nas w każdym momencie życia
Nie trzeba wychodzić z domu, co więcej: odchodzić od komputera, aby załatwić wiele spraw. Na allegro.pl przeprowadzimy większość aukcji związanych z kupowaniem i sprzedawaniem. Załatwimy również sprawy bankowe.
Podsumowując należy stwierdzić, że internet jest dobrodzieństwem dla XXI wieku, które niezauważalnie stało się nierozerwalną częścią naszego życia.
1 5 1
2009-09-25T16:08:24+02:00
Moim zdaniem nie można przesądzać czy internet jest zdecydowanie Dobrodziejstwem jaką stworzyła ludzkość jak i w drugą stronę że jest totalnym zagrożeniem .dlatego uważam że internet kryje dobrodziejstwa jaki zagrożenia .Człowiek który nawet niedługo korzysta z internetu może wymienić jego plusy i minusy . internet korzyści takie jak łatwy dostęp do informacji, szybki kontakt z ludżmi nawet z całego świata możliwość rozrywki , oglądanie filmów i tp .Żeby nie było tak pięknie są też złe strony internetu takie jak np. oszustwa internetowe , czyszczenie kont bankowych przez hakerów , pedofile i zboczeńcy internetowi , czy też wirusy które mogą zniszczyć nasz komputer .
Dlatego uważam żeby korzystać z internetu trzeba być ostrożnym .
1 5 1