Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-12T14:40:44+01:00

artykół może wyglądac tak;
wytnij dużo czerwonych serc; w nim napisz imiona np. ; kamil, emil,magda,martyna

następnie wydrukuj jakiś wierszyki , na dole tych wierszyków wstaw jakieś kolorow obrazki które kojażą się z walentynkami , gdy będziesz j wieszać podłóż pod te karki z wierszykami czerwone kartki tak aby dały efekt ramki (jak ne wiesz o co chodzi to pisz na priv. ;)) )

wytnnij z papieru kolorowego jakby przód kolomotywwy ( nic trudnego :P)
a ''wagoniki'' zrób z kartek walentynkowych.

Oczywiście jeszce jakiś pomysłowy napis '' walentynki'' ozdóbki, jakieś koronki itp miło widziane.. ;))

myśle że choć troche Ci pomoglam . :D ja też robie u sb w szkole gazetki ;)
2 3 2
2010-01-12T14:48:52+01:00
WALENTYNKI


Święty Walenty przed swoją egzekucją, która odbyła się 14 lutego, napisał list do ukochanej, kończąc go słowami „Od Twojego Walentego”. Święty z pewnością nie przypuszczał, że dzień jego egzekucji w przyszłości stanie się świętem zakochanych, a kartki walentynkowe będą sposobem wyrażania skrytych uczuć - sympatii czy miłości. Obecnie Walentynki obchodzone są praktycznie na wszystkich szerokościach geograficznych i z każdym rokiem przybywa zwolenników tego święta.
Internetowa porównywarka cen Nokaut.pl, już po raz kolejny przeprowadziła ankietę wśród swoich użytkowników, która miała odpowiedzieć na pytanie jak obchodzimy 14 lutego. W celu uzyskania pełniejszego obrazu preferencji użytkowników serwisu, przeanalizowano również wyszukiwania i porównania ofert związanych z Walentynkami.
Z ankiety wynika, że w tym roku aż 78,7% badanych planuje sprawić niespodziankę bliskiej osobie. W 2007 roku 61% ankietowanych udzieliło takiej odpowiedzi, więc wyraźnie daje się zauważyć wzrost popularności święta zakochanych. Podkreślić należy fakt, że 53,7% osób z badanej grupy nie dostało prezentu rok temu, przy czym podobny odsetek zapytanych, wynoszący 54,8%, kupił prezent walentynkowy w 2008 roku.

Najwięcej badanych, bo aż 43,2%, 14 lutego przekaże bliskiej osobie podarunek, dla 18,7% najlepszym prezentem będzie spędzenie tego wieczoru we dwoje, 9% wybierze się na kolację, a 7,8% zdecyduje się na wyjście do kina lub teatru.