Odpowiedzi

2010-01-12T15:08:11+01:00
W pewnym miasteczku żyły sobie 4 zwierzątka. Kot, pies,kura i kogut. Oni się nienawidzili. Pies ścigał kota. Kot ścigał kurę.A kogut ścigał psa. Pewnego razu każde zwierzę coś sobie zrobiło. Pies ugryzł kota. A potem kot zjadł sobie kurę. A na samym końcu kogut zadziobał psa.Potem pan Henio, właściciel zwierząt musiał pojechać z nimi do weterynarza
2 3 2
  • Użytkownik Zadane
2010-01-12T15:38:37+01:00
Na farmie były cztery zwierzątka; kot, pies, kaczątko i chomik. Pewnego dnia, gdy właściciel farmy wyszedł do sklepu niespodziewanie kotek zaatakował chomika. Niestety kot był szybszy i zjadł od siebie dużo mniejszego, chomika.
Po czym oprawca usiadł na stołeczku i oglądał biegające koło niego malutkie kaczątko. W pewnej chwili czmychnął za kaczątkiem i rozpoczął się pościg. Tym razem jednak małemu rozbujcy nie udało się złapać kaczątka, ponieważ zdązyło wpaść do stawu i odpłynąć. Kot tylko prychnął i z mizerną miną wrócił na stołeczek. Tymczasem pies siedział przed budą i tylko patrzył kto chce sie zbliżyć do własności jego pana. Nikt więc nie ryzykował. Więc pies ułoży ł się wygodnie i zasnął. Nagle poderwał się i łupnął łubem o bude. Kot znów robił polowanie za biednym kaczątkiem, lecz i tym razem udało mu się uciec.

możesz jeszce dopisac koniec :)
1 5 1