Odpowiedzi

2010-01-12T17:38:11+01:00
Ja poczekam jeszcze na swoją miłośc. Może przyjedzie następnym pociągiem? Albo jeszcze późniejszym? A może nie przyjedzie wcale?

...ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki...

Cóż warta jest miłośc, jeżeli ktoś może odrzucic ją od siebie jak niepotrzebny śmiec?

Najważniejsza, sądzę, jest równowaga. Człowiek, który kieruje się tylko rozsądkiem w rostrzyganiu osobistych spraw, łatwo może się stac oschły i bezwzględny, chociaż nie musi! Ten znowu, który ulega jedynie rytmowi swojego serca i przyspieszone jego bicie traktuje jako sygnał do podjęcia odpowiednich decyzji, łatwo może przegrac... chociaż także nie musi!

Ale dobry nastrój jest jak balonik. Wystarczy drobne ukłucie i już po wszystkim.

Przymknęłam oczy, żeby chociaż nie patrzec na Marcina i zebrac w jednoznaczną całośc rozkojarzone uczucia. Ale i to się nie powiodło. Marcin był przy mnie, powieki nie stały się barierą, którą mogłabym odgrodzic się od niego.

Czasami zmarnowane przedpołudnia dłużej zostają w pamięci niż inne... Wszystkie przedpołudnia tych wakacji zleją Ci się w jedno miłe wspomnienie, tylko to przedpołudnie zachowa swoją indywidualnośc

...przecież już wtedy wiedziałem, że będę szukał tej dziewczyny, że będę wypatrywac jej na kortach, na przystani, na ulicy, chocby tylko po to, aby na ułamek sekundy pochwycic spojrzenie czy uśmiech, byc może wcale nie dla mnie przeznaczony.