Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-04T08:39:14+02:00
Ania jest bohaterką wspaniałej książki pod tytułem
"Ania z Zielonego Wzgóża"
Kiedy ją poznajemy miła jedenaście lat, ale mimo to wyglądała na starszą była bardzo dojrzałą i mądrą dziewczyną, była wysoka szczupła włosy miała długie koloru rudego, te włosy właśnie świdczyły o tym że Ania ma więcej niż jedenaście lat. Od dzieciństwa wychowywała się w Domu Sierot i tam też dorastała przeżyła tam, również swoją pierwszą miłość, bardzo lubiał przebywać w lesie lubiała również zwierzęta. Nie miała rodziców, często jednak o nich myślała i mówiła, było jej bardzo przykro że zmarli. Przybyła na Zielone Wzgórze pełna entuzjazmu i marzeń o prawdziwym i ciepłym domu. Już po pierwszym spotkaniu z Mateuszem wiedziała, że Zielone Wzgórze będzie jej ukochanym miejscem i domem.

:)
2010-04-04T09:00:30+02:00
Główną bohaterką książki pt; " Ania z Zielonego wzgórza" jest Ania Shirley. Kiedy pojawia się w książce ma zaledwie jedenaście lat. Od samego dzieciństwa wychowywała się w Domu dziecka. Przybyła na Zielone Wzgórze pełna entuzjazmu i marzeń o prawdziwym i ciepłym domu. Już po pierwszym spotkaniu z Mateuszem wiedziała, że Zielone Wzgórze będzie jej ukochanym miejscem i domem. Ania była chudą dziewczynką o długich, rudych włosach. Bardzo nie lubiła koloru swoich włosów. Miała bladą twarzyczkę na której było kilkanaście piegów. Wiele osób śmiało się z Ani z powodu włosów, ale sądzę że tak naprawde to zazdrościli jej że Ania ma tak orginalny i niepowtarzalny kolor wlosów. Chętnie pomagała Maryli w pracach domowych. Ufała Maryli powierzała jej liczne tajemnice, sekrety czy skarby. Bohaterka miała bardzo bujną wyobraźnię.
Moim zdaniem Ania jest postacią pozytywną w tej książce. Jest osobą z której warto brać przykład, ponieważ uczy nas dobroci do zwierząt czy ludzi.


proszę nie jest z netaa xD :P na 1ooooooooooo%

mam nadzijee że pomoglaa ;*
2010-04-04T09:38:57+02:00
Odpowiedz jest w załaczniku. MOze naj...